Skocz do zawartości

Tanie drukowanie, może być używka.


Recommended Posts

Cześć

Padła mi legenda hp 4622, tusze do niej kupowałem za grosze, kupiłem ją x lat temu używkę z alle. Pytanie czy takie zwierzęta jeszcze istnieją? Bo teraz producenci np. taki brader mader & fak... stosuje specjalne oprogramowanie które po x czasie psuje drukarkę. 

Konkluzja :trzeba mi skaner+ drukarka + tania eksploatacja.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie kupiłem nowego epsona xp5100 z dołożonymi "wiecznymi tuszami" do napełniania   . Sam nie wiem czy polecać . W kolorze rzadko drukowałem i się zaraz jeden kolor zapchał .  

Co jakiś czas wywali błąd tuszu i muszę je wyjąć i włożyć . Choć ostatnio  to się prawie nie zdarza . No ale  suma summarum  nie jest źle .  Drukuje raczej mało i rzadko . 

Link to post
Share on other sites
W dniu 31.03.2023 o 20:24, zdzisjuu napisał:

brader mader & fak... stosuje specjalne oprogramowanie które po x czasie psuje drukarkę

Ciekawa teoria spiskowa...Jest coś na potwierdzenie tego?

Ja od 5 lat mam Brothera MFC-J4410Dw, nic się z tym nie dzieje. Cały czas lata na tanich zamiennikach z allegro.

Wcześniej miałem Canona MX925 po 2 latach głowica powiedziała że to jej koniec.

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.04.2023 o 15:02, tom napisał:

No to teraz masz okazję żeby przerzucić się na laser. Dopiero wtedy poznasz co to tania i bezproblemowa eksploatacja. Ja chyba 5  lat temu kupiłem używkę z przebiegiem 60 000 stron. Co prawda jak się covidy i zdalne prace zaczęły, to kupiłem toner zamiennik za 30 PLN, ale jeszcze go nie założyłem. przy domowym drukowaniu ten który jest się jeszcze przez te 5 lat nie wyczerpał. Nic nie zasycha, niczego nie trzeba czyścić. Włączasz i drukujesz.

Witam. Mógłbyś podać jaki to model? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...