Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Rebelmind ja usiadłem do PoE na kilka godzin i mnie przygniotło. Odpuściłem, bo jednak nie mam życia na to, i w terminarzu gdzie wsadzić pomiędzy CSGO :D

Grałem długo w D/D:H/D2+LOD, tylko ja neta wówczas nie miałem i jedyne co to spalałem się w singlu.

 

Diablo... to co widzę w teraz na streamach, to mam wrażenie że "ale to już było".


Potem w za dużo h&s człowiek chyba grał i ogólnie RPG izometrycznych

(długo by wymieniać, ale jako swojego czasu fan, chyba wszystko ograne, albo przynajmniej dotknięte)

+ kawałek z życia oddany Lineage2...

 

Ten gatunek w moich oczach i przeszłości jest totalnie wyeksploatowany - może trzeba iść do szamana/hipnotyzera na odczarowanie jakieś :D

 

Rebelmind, zgadzam się z Tobą i ja sam też poczekam aż D4 będzie w "Platynowej Kolekcji" - dla mnie niestety tam jest jej miejsce, może wówczas się skuszę.

Edytowane przez wid3l3c
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Grałem w Poe ale jakoś mnie nie wciągnęło, jeśli można powiedzieć tak o grze gdzie jakieś 250h+ pograłem, nie do końca w sumie wiem czemu mnie nie.

Fajne drzewka umiejętności ale nie wiem. może za dużo tego nawet

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Bo niestety jeśli się do PoE siądzie do świeżej gry jako do całości to każdego przytłoczy. 

Godzinę temu, wrobel_krk napisał:

jeśli można powiedzieć tak o grze gdzie jakieś 250h+ pograłem, nie do końca w sumie wiem czemu mnie nie.

Ja miałem pierwsze podejście w 2017 roku - pograłem z 10-15h, niczego nie ogarniałem, miałem trudności z kampanią i olałem, bo nie szło tego rozumieć. A potem w robocie nowej przy kawie ludzie zaczęli gadać, najpierw o D3 i potem jak to wszyscy przeszli do PoE itp i od 2019 już żadnej Ligii nie pominąłem. Mam przegrane 1000+ h a dopiero w poprzedniej lidze udało mi się pokonać wszystkie Bossy. 

 

1 godzinę temu, wid3l3c napisał:

@Rebelmind ja usiadłem do PoE na kilka godzin i mnie przygniotło. Odpuściłem, bo jednak nie mam życia na to, i w terminarzu gdzie wsadzić pomiędzy CSGO :D

No właśnie jak mnie już w CSGo totalnie ruska swołocz wyprowadzi z równowagi to przełączam się na Poe, akurat zawsze wtedy nowa liga wychodzi - a jak liga się znudzi to wracam gnębić ruskich w CSGo. Jak sobie podzielisz PoE na mechaniki i podejdziesz do nich pojedynczo, do każdej z osobna i powoli to człowieka wciąga. Ta gra ma wszystko co lubiłem w D2, przeniesione 1:1 a następnie rozwinięte. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Gracie w pełną wersję? Nie wiem, z mojego punktu widzenia beta wydawała się dużo bardziej ciekawa niż cała gra.  D4 przeszedłem barbarzyńcą (poziom 100), próbowałem przejść jeszcze 2 postaciami, ale nie dałem rady, bo mi się odechciało. Tylko mnie znudziła ta gra czy kogoś jeszcze?  Moim zdaniem brakuje jakiejś sensownej rywalizacji. Czegoś na wzór biegania głebokich szczelin w D3.   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...