Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam AIO 360/420 z wentylatorami RGB. Ogólnie z dotychczasowych informacji ludzie odradzają produkty MSI, Enermaxa oraz z pompka Aseteka tyle, że takie pompki to ma 90% chłodzeń AIO. Obecnie używam poczciwego Grandisa 2, ale mam zamiar zmienić procesor na minimum Ryzena 7 5800X a może i platformę na coś nowszego, tutaj decyzji nie podjąłem jeszcze. AIO będzie na TOPie obudowa to Meshify 2, z informacji na stronie wynika, że nawet 420mm chłodnica wchodzi tam. Wbrew opiniom jakoś nie kręci mnie Arctic Liquid. Jako że czas mnie nie goni będę czekał na jakąś promkę myślę tak maks do 600zł. Co wpadło mi w oko:

 

BQ Pure Loop 360 FX (jak sie znajdzie w ciekawej promocji)

Thermaltake Floe Ultra 360 (jak sie znajdzie w ciekawej promocji)

DeepCool LS 720 360MM 

 

Chwalone jest Endorfy Navis F360 ARGB ale jakoś nie mam przekonania. 

Ze swojej strony coś polecacie? Może ktoś z Was ma w/w chłodzenia?

Link to post
Share on other sites

Dziś dotarł do mnie (po o zgrozo dwóch dniach) Deepcool ls720 se bk z hiszpanskiego amazon za łącznie 553zl.

 

Sprawdź, może jeszcze są 

 

Akurat arctic liquid freezer 2 360 argb skończyło sie doslownie wszedzie, nawet u producenta, wiec tez trzeba bylo upolować promke :D

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites
W dniu 23.03.2023 o 21:06, Mizuro napisał:

Dziś dotarł do mnie (po o zgrozo dwóch dniach) Deepcool ls720 se bk z hiszpanskiego amazon za łącznie 553zl.

 

Sprawdź, może jeszcze są 

 

Akurat arctic liquid freezer 2 360 argb skończyło sie doslownie wszedzie, nawet u producenta, wiec tez trzeba bylo upolować promke :D

Jak pierwsze wrażenia?

Link to post
Share on other sites

Dwie sprawy, akurat mam Meshify S2, a to praktycznie to samo, i moim zdaniem chłodnica 420 mm w życiu tam nie wejdzie bo będzie o płytę zawadzać, albo w najlepszym przypadku o ram.

Druga, miałem chłodzenie od BQ w starszej wersji, i to była tragedia na AMD, być może to poprawili a może nie. Deepcool to moim zdaniem straszna tandeta, w życiu bym nie kupił. Thermaltake podobnie, firma niby z tradycjami ale niekoniecznie w produkcji AIO.

A Arctic mam chłodnicę 37 mm i to robi robotę po prostu, jakość wykonania jest naprawdę ok, a teraz dodatkowo oferują aż 6 lat gwarancji, mam i używam więc mogę polecić na bazie własnego doświadczenia.

Endorfy i cały ten syf od SPC nie wart jest nawet spojrzenia moim zdaniem, a w ichnie recenzje w polskiej sieci nie wierzę bo nagrabili sobie przez lata kupowaniem pozytywnych opinii  ;) 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.03.2023 o 20:08, damianox89 napisał:

Meshify 2

Jaki dokładnie to model? Zwykły, Compact, Lite, XL? Jak to jest zwyklak, to z tego co kojarzę, to idzie zamontować 420 na topie ale cienkie chłodnice i tam chyba i tak jeszcze trzeba uważać. 

 

  

W dniu 18.03.2023 o 20:08, damianox89 napisał:

Wbrew opiniom jakoś nie kręci mnie Arctic Liquid

W swojej cenie bezkonkurecyjny zarówno pod względem wydajności, kultury pracy, gwarancji

 

  

W dniu 18.03.2023 o 20:08, damianox89 napisał:

m zamiar zmienić procesor na minimum Ryzena 7 5800X a może i platformę na coś nowszego

... i jak jeszcze zostaniesz na AM4/AM5 to korzystasz sobie z montażu offsetowego i żadne chłodzenie nie ma podjazdu

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...