Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napiszę ci tak to już chyba twój 2 czy nawet 3 temat o wyborze karty graficznej myślę że pisanie na okrągło tego samego to głupota...

 

nie masz co porównywać gts250 do 9800gt bo gts jest wydajniejszy i to znacznie... jak wcześniej sporo osób ci pisało najlepiej jak byś zabrał się za hd4850 jest tańsze i nie wiem czy nie wydajniejsze od gts250.. pzdr !

Link to post
Share on other sites

tak, tak...;)

 

tylko że nikt nie doradził ;)

fajny wybór:

gts250 lub 9800gt+wentyl do budy :P

 

kurde chociaż może tylko 30zł różnicy....

ale zrozumcie mnie ....nie wiem czy jest mi potrzebna 'aż' taka karta jak gts250....

boję się że jej nie wykorzystam w pełni przez długi czas :)

z drugiej strony tylko 30zł dopłaty to nic patrząc w przyszłość :/

 

aha to może tak: teraz 9800gt czy za tydzień gts 250? :)

Link to post
Share on other sites

Skoro nie jest Ci potrzebna to zostań przy tej co masz. Kupowanie dla kupowanie mija się z celem.

nie....kartę zmienić musze bo granie w najnizszych detalach mija się z celem ;)a chciałbym zobaczyć wszystkie moje gry jak powinny naprawdę wyglądac :)

 

i chyba lepiej mieć lepsza karte ograniczaną niż gorszą ale w pełni wykorzystaną :P

Link to post
Share on other sites

czyli w końcu wyjdzie że mam kupić takiego 9600gso bo ją wykorzystam i jest tańsza 150zł :P albo 9600gt....

 

zawsze mogę wtedy zmienić procesor prawda? ;)a kupować karte na której nie pogram teraz na maxa w takiego modern warfare 2 itp to wg mija się z sensem...:)

Link to post
Share on other sites

Ale E4400 nie będzie Ci ograniczał GTSa.

 

a kupować karte na której nie pogram teraz na maxa w takiego modern warfare 2 itp to wg mija się z sensem...:P

Na GTSie też możesz nie pograć na maxa w MW2 :) (trudno prorokować jakie to będzie miało wymagania).
Link to post
Share on other sites

Ale E4400 nie będzie Ci ograniczał GTSa.

na standardowych taktach na pewno :P

 

o oc pomyslę jak zapanuję nad tempami w budzie ale do tego czasu pewnie będę zmieniał proca....;)

więc lepiej jest miec lepszą :)

 

a z zapowiedzi Activision MW2 ma mieć niewiele wieksze wymagania od pierwszej części wiec mam nadzieję że nie zrobia z tego GTA4 ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...