Skocz do zawartości

Modding ATCS 840 Black Edition


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Przyszły części, ale nie wszystkie :/ Na razie przyjechał grill, top do pomki, złączki i płyn chłodzący :| Sklep ma problem z dostawą węży Tygona, ponoć je trudno dostać...jakiś deficytowy ten towar cholercia... Poza tym jeszcze kwestia reza od Koolance będzie dopiero w połowie września, a mnie już nosi, żebv to wszytko już poskładać !! :[

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No to w takim razie zamawiam dziś wentyle, bo chciałem już złożyć na biegu bez wentyli, ale jak mówicie, że to znacznie ograniczy sprawność to nie ma co jeszcze się coś stanie :) Wybór padł na Be Quiet, lecz znalazłem dwa modele i teraz znowu pytanie które ??

 

http://www.cooling.pl/be-quiet-silent-wings-usc-120mm,produkt,551780.html?from_category=30_67

 

http://www.cooling.pl/be-quiet-silent-wings-usc-pwm-120mm,produkt,552002.html?from_category=30_67

 

Czym się one różnią ??

Link to post
Share on other sites

Faktycznie :) Lecz zauważyłem również, że w nazwie mają USC, a drugie PWM i tu się zastanawiam o co kaman ??

 

Nie cytuj w całości posta bezpośrednio poprzedzającego Twoją wypowiedź.

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2j
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jak mam się do tego porządnie przygotować ?? Robię to pierwszy raz, więc wskazówki mile widziane:D

 

Nie cytuj w całości posta bezpośrednio poprzedzającego Twoją wypowiedź.

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2j
Link to post
Share on other sites

Reza jest zamykany ?!...ja odpowietrzałem na hardcora, maszyna na biegu a ja ją raz na lewy bok a raz na prawy %-) (z czuciem bo twardziele !). Jeżeli trochę bąbelków zostanie to i tak po kilku dniach się odpowietrzy w 100% ;)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Ja tam zawsze odpowietrzam 3-etapowo:

 

1. Grawitacyjne napełnienie ile wlezie i przechylanie obudowy.

2. Włączanie i wyłączanie pompki na kilka sekund (tylko pompka podpięta do zasilacza - reszta rzeczy musi być odłączona!- a sam zasilacz musi mieć we wtyczce 24-pin np. kawałek drucika łączącego w tej wtyczce pin zielony z dowolnym czarnym)

3. Po kilku-kilkunastu godzinach układ sam się jeszcze dodatkowo odpowietrzy jak już poziom płynu w układzie się ustabilizuje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...