Skocz do zawartości

Modding ATCS 840 Black Edition


Recommended Posts

Witam,

 

Zakładam swój worklog mojej budy CM ATCS 840 :) Wymyśliłem swego czasu, że pomaluję ją na czarno i w sumie całkiem nieźle wyszło. Użyłem do tego zwykłej farby (spray matowy). Fotki poniżej jak to wygląda :)

 

 

1

2

3

4

5

 

Komputer po złożeniu do kupy :)

 

Cały PC

 

 

W kolejnej części zabieram się za bardziej poważną rzecz, a mianowicie wodowanie procka, a jeszcze później mobo, także czekam jeszcze na parę części i zaczynam zabawę z H2O :)

Link to post
Share on other sites

Jak wyżej, uporządkuj kable i będzie dobrze :D. Pierwszy zakup http://allegro.pl/opaski-zaciskowe-kablowe-100mm-x2-5mm-inne-wymiary-i1737199884.html . Obudowa ma wielki potencjał, czerwony i czarny fajnie będzie wyglądać tylko musisz się postarać :).

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Komplecik takich zacisków już dawno mam, tylko kompletuję części do WC i dopiero wtedy uzyje ich do porządkowania kabli w budzie :) Co do obudowy to faktycznie ma możliwości, ale ja się zakochałem w Corsair 800D i zbieram ostro $$ :)

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Hehe, na pewno będzie foto-relacja z tego niebywałego wydarzenia jakim będzie pierwsze wodowanie mojego PC :P

 

Tak z nudów podliczyłem ile wydałem na części do WC ;) Póki co wydałem 1,500 zł :) Nie liczę przesyłek za paczki :P Fotki z tego co już mam wrzucę dziś wieczorem, żeby podkręcić nieco atmosferę :menda:

Edytowane przez Tomashec
Reg. 2j
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To faktycznie nie mam się co martwić :P

 

Tak poza tym to z takich podzespołów będzie moje LC. Także jak macie jakieś sugestie to proszę się wypowiadać :)

 

1. Koolance CPU-370 CPU

2. 3m TYGON R3603 9.5x15.9 mm przeźroczysty

3. EK Water Blocks EK-DDC X-Top G1/4 V2 Acetal

4. Koolance TNK-501 Single 5.25" Bay Reservoir

5. Aquacomputer Double Protect Ultra 1000ml - czerwony

6. Phobya G-Changer 360 ver. 1.2 Black

7. 6 x Koolance złączka prosta SK 10/16 G1/4" - czarna

Link to post
Share on other sites

4. Koolance TNK-501 Single 5.25" Bay Reservoir

 

Skad go bedziesz bral i ile Cie to wyjdzie?

 

7. 6 x Koolance złączka prosta SK 10/16 G1/4" - czarna

 

Nie za malo tych zlaczek? :P

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Skad go bedziesz bral i ile Cie to wyjdzie?

 

Biorę go z angela.pl i wyszło 350,00 zł. Ładna rzecz :D

 

Nie za malo tych zlaczek? :P

 

Mam jeszcze dwie wcześniej zakupione Bitspower złączka prosta SK 10/16 G1/4'' Matt Black BP-MBCPF-CC3 :P Razem 8, więc jest git :P Te od Bitspowera może sprzedam i dokupię do kompletu te od Koolance ;)

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...