Skocz do zawartości

Wentylatory Corsair - kompatybilność z chłodnicą aio corsair


Recommended Posts

Witam,

posiadam chłodzenie CORSAIR ICUE H150I ELITE CAPELLIX 360MM, chciałbym je zmodernizować - wymienić w nim 3 wentylatory na model Corsair QL120 RGB (tak wiem są słabsze od ml w chłodnicy ale o to mi chodzi by były cichsze). Nie wiem czy kupować każdy z tych wentylatorów Corsair QL120 RGB  osobno bez sterownika Lighting Node Core? co wyjdzie znacznie taniej, bo w chłodzeniu CORSAIR ICUE H150I ELITE CAPELLIX 360MM posiadam już sterownik commander core i to w niego wpiąłbym te 3 wentylatory QL120 oraz jeden QL140 i dodatkowo mini ekran lcd - czyli Corsair Upgrade Kit iCUE ELITE display LCD - ma to sens ? commander core to wszystko obsłuży ? sterowanie obrotami i  diodami rgb w tych wentylatorach i mini ekranie corsair ? 

 

(Moja obudowa to phanteks evolv x z przodu obudowy zostaną mi 2 wentylatory 140mm marki phanteks nie bedą kolidować z tymi od corsair ?) 

Edytowane przez RysiekTyDraniu
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Masz Core czy Core XT ?
image.png.7970c96fa99aa4a5702782ae77fe60a5.png

 

Tak będzie działać wszystko w ique :)

 

image.thumb.png.0d3c7fab009241989135e6cefcb1c22e.png

 

image.png.2439cc578ffb7d70565dcf2eae8d16ce.png

 

Ogólnie na forum corsair nie zalecają mieszania wentylatorów ze względu na RGB. 

 

Cena Node pro nie potrzebujesz chyba ze taniej wyjdzie to kupuj :)

 

Ty podłączysz 1 serie do Commandera i będzie smigać nawet z rozgałęznikiem pod 1 slotem.

 

2x 140 phanteks co masz raczej nie powinny kolidować bo chyba są PWM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...