Skocz do zawartości

Pomocy,zniknęły kontakty Motorolla Moto g8


Recommended Posts

Dzień dobry, jak w tytule, nagle bez żadnego powodu zniknęły mi prawie wszystkie kontakty z telefonu służbowego. Zostało parę numerów, nie wiem dlaczego akurat one ocalały. To jest telefon służbowy i akurat jestem na urlopie więc go nie używam, tak więc nie jest możliwe żebym coś kliknął nie potrzebnie lub ręcznie je usunął. Niedawno zainstalowałem sobie WhatsApp-a ale do dziś wszystko było ok. Na koncie Google mam tylko te kontakty które ocalały. Próbowałem dowiedzieć się coś w internecie ale nic ciekawego tam się nie dowiedziałem. Telefon uruchamiałem ponownie, czyściłem pamięć podręczną aplikacji Kontakty, wyjmowałem kartę SIM i nic. Czy ktoś z forumowiczów potrafi mi pomóc i doradzić jak te kontakty odzyskać?Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jak wejdę w "Ustawienia",  "Google usługi i ustawienia", następnie w "Konfiguracja i przywracanie", "Przywracanie kontaktów" to wyskakuje komunikat że "Nie ma czego przywrócić" a synchronizacja od samego początku jest włączona. Natomiast jeżeli wejdę w "Kopię zapasową" to mam że została utworzona wczoraj o 08:07 ale nie wiem gdzie szukać tej kopii zapasowej. Nie mogę w Google znaleźć historii.

Link to post
Share on other sites

Niestety w koszu nie ma, czyli tak jak pisałem ręcznie ich nie mogłem skasować a w jaki sposób zniknęły to nie mam pojęcia. Wczoraj z tego telefonu nie wykonywałem żadnych połączeń. Rozmawiałem z niego przedwczoraj i wszystkie kontakty były. Cuda normalnie. Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Z poziomu telefonu znalazłem folder Contact Backup ale tutaj są tylko te kontakty które ocalały. Nie mam pojęcia w jakim folderze jeszcze mogłyby być.

Udało się!!!:D Wszedłem w "Pamięć wewnętrzną", "Pliki" i każdy z nich przeglądałem. Okazało się że kontakty były w pliku "Bluetooth". Nie wiem jakim cudem! Zaimportowałem na konto Google i w tym momencie pokazały się w "Kontaktach". Dzięki serdeczne za pomoc Panowie. Zdrowych i wesołych Świąt :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...