Skocz do zawartości

sieć 5g , czy operator mnie kłamie razem ze speed testem?


Recommended Posts

Witam mam pakiet 5g (Lebara) na sieci vodafone bez limitu, tylko korzystam na nim po kablu na kompie. Działał świetnie, od dwóch tygodni w telefonie śmiga dalej szybciutko ale na komputetrze to dosłownie padaka, youtube praktycznie nie działa, strony wczytują się jak na modemie. Najlepsze że wchodząc na speedtesty ping niby 28 , pobieranie ze 130, czyli wszystko idealnie. No ale jak już sam pinguje w cmd strony to taki youtube ma 90% zerwanych pakietów i jeden na 50ms i tak jedna strona lepiej druga gorzej :) Operator leci w ciula i mnie poblokował czy jaki może być powód? Ostatni rok zero problemów po kablu, nawet gierki online pingi po 40. 

Link to post
Share on other sites
Cytat

sieć 5g , czy operator mnie kłamie razem ze speed testem?

Ech... Jak chcesz pomocy na forum to napisz tak, żeby ktoś chciał zajrzeć i pomóc, a nie tak niechlujnie, że aż się stwierdza "po co w to kliknąłem jak tak napisał temat wątku".

Moderacja, nie raportuje bo to nie ma sensu. Wam to zwisa od zawsze.

Przytule bana za brutalną szczerość.

Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Arnold napisał:

Moderacja, nie raportuje bo to nie ma sensu. Wam to zwisa od zawsze.

Przytule bana za brutalną szczerość.

Nie przesadzaj, prawie każdy twój raport przeglądam i poprawiam znalezione błędy.

 

************

 

 

Co do autora wątku proszę o opisanie porządnie swojego problemu, tak abyśmy mogli się zorientować co się dzieje. Nikt nie będzie się domyślać o co może Ci chodzić. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...