Skocz do zawartości

zasilacz HUNTKEY 700W


Recommended Posts

czerodziej

no wiec polemizuj - pokaz mi test gdzie BQ jest "lepszy" niz sporo tanszy Antec True Power 650 czy chociazby Tagan 700 BZ

 

Przeryłem sporo testów zanim zdecydowałem się na zakup, miałem sprecyzowane potrzeby i ten BQ był porównywalny i tańszy od analogicznego Anteca, Tagana nie brałem pod uwagę. Szukałem jeszcze zasilaczy Topower, bo to te też mi pasowały, ale akurat nie było w sklepie dostępnych, więc odpadły w przedbiegach, musiałem szybko coś kupić.

 

nie moja wina ze jestes ...(albo 1 albo 2) wedlug tego jak napisalem dla kogo jest ten zasilacz

nikt o zdrowych zmyslach nie kupuje zasilki 600W za 600zl

Nie 600W tylko 650W i kto powiedział, że dałem za zasilacz 600 zł, mnie on kosztował niecałe 400 zł, zbyt pochopnie wysuwasz wnioski odnośnie 1 i 2 ;)

 

czarodziej1968

jaki dokładnie model Chiefteca miales ??

GPS-450AA-101A

Link to post
Share on other sites

twierdziles ze warto za 600 jak pamietam za 400 to juz inna bajka:)

Zasilacz przywiozłem wczoraj i póki co jeszcze nie miałem okazji przetestować, muszę wywalić chłodzenie wodne, bo nie mieści się w obudowie. Ale jesli zasilacz spełni pokładane założenia to i 600 zł jest warte spokoju...dosłownie spokoju, raz, że w końcu skończą się problemy z komputerem, dwa, że zapanuje błoga cisza, bo póki co zasilacz Chiefteca był najgłośniejszym elementem zestawu (mimo fan swapa na wentylator Papsta)

 

Huntkey 700W nie bal rady pociagnac czegos takiego co sie nazywa "BIG WILLY" pomimo ze Enermax i Gigabyte 850 podolaly zadaniu:

 

Zasilacz z testu to chyba inny niż ten który jest sprzedawany na Allegro:

 

test : http://www.atomicmpc.com.au/Review/1329 ... aster.aspx

Allegro: http://allegro.pl/item704586323_promocj ... c_wwa.html

 

No w każdym razie inne są wentylki i obudowy. Ciekawe, że tak mało o nim słychać w necie, ciężko znaleźć jakieś sensowne testy.

Link to post
Share on other sites

czarodziej1968

jaki dokładnie model Chiefteca miales ??

GPS-450AA-101A

zasilacze GPS to niskobudzetówka Chieftec'a wiec nie możemy oczekiwac od nich cudów. to takze inna klasa zasilłek wiec nie powinno sie ich porównywac z Be-Quiet Dark Power

 

ak pozatym te zasilcze nigdy nie byly bardzo zachwalane ..miale opinie dobrych średniaków ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam

Mam zasilacz HunKey 700W jezeli chodzi o moc - TO REWELACJA nawet przy niestabilnym napieciu

 

CHLODZENIE - źle rozwiazane - zasilacz GLOSNY (nawet przy dobrej cyrkulacjii powietrza w obudowie)

 

(wczesniej mialem chieftec- przy napieciu w POLSCE ! spalil mi plyte glowną + procesor)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...