Skocz do zawartości

Problem po odinstalowaniu ccleaner


Recommended Posts

Cześć, mam problem z otwieraniem niektórych programów po usunięciu ccleaner'a. Chodzi mi o office 2019 oraz steelseriesGG. Wyskakuje mi taki komunikat https://zapodaj.net/b3486af56956a.png.html Gdy ccleaner jest zainstalowany to te programy normalnie działają ale muszę je uruchamiać jako administrator, gdy tylko go usune to przestają i ponowna instalacja nic nie daje, ponieważ nie mogę zmienić ścieżki instalacji. Czytałem na necie jakieś podobne problemy ale nie wiem jak to ugryźć. Dodam że teraz gdy nie mam ccleanera na kompie, to abym zobaczył ten komunikat muszę uruchomić program jako administrator, ponieważ jak uruchomię normalnie, to pojawia się tylko na chwilę kółeczko i nic się nie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi, pobierałem ze strony producenta, poza tym bardzo uważam na to co instaluje. Komputer skanowany wiele razy, za pomocą nortona, adw cleaner i malwarebytes antimalware. Niestety wyszukiwanie wpisów nie pomogło, nawet aktualizacja z 10 na 11 również. Czy został mi tylko format?

 

EDIT:

https://www.instalki.pl/aktualnosci/software/53436-ccleaner-deinstalacja-problemy.html

 

tutaj sprawa podobna, więc to wina tego programu, ale jak to naprawić kiedy nie można zmienić ścieżki instalacji nie wiem. Jeszcze jedna ciekawostka, jak ccleaner był instalowany na C/programy/ccleaner i w tym samym miejscu go zainstaluje to te programy działają, natomiast jak zmienię ścieżke instalacji ccleaner'a to nawet pomimo że jest on zainstalowany to te programy nie działają. Musi być zawsze ta sama ścieżka instalcji CC

Edytowane przez Bodzi3k
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...