Skocz do zawartości

Telefon do 1300/1600zł


Recommended Posts

Pytanie, szukam czegoś w przedziale 1300/1600zł.

https://www.sferis.pl/motorola-edge-20-8-128gb-6-7-oled-2400x1080-4000mah-dual-sim-5g-green-i310033

Ta motorolka powinna być ok chyba co?

Chyba że znajdzie się coś lepszego?

Będę się przesiadał z Pixela 2XL bo wystarczająco zdrenowałem już batkę w telefonie i nie da się go używać, więc czysty android mile widziany, a Pixel 6A za 1790zl z polskiej dystrybucji to imo gruba przeginka xd

Zastanawiam się też, czy taki niski średniak nie będzie mało przyszłościowy i nie dołożyć kafla do pixela 7 

Link to post
Share on other sites

Zależy na co stawiasz . Też myślałem o motoroli tej lub najtańszej 30 . Ale ja potrzebuję dobry aparat , a w motce są takie sobie . Pixele chyba robią dobre zdjęcia .

Po testach mi wychodzi że w tym przedziale cenowym realme 9pro+ ma najlepszy aparat .

Link to post
Share on other sites
W dniu 4.12.2022 o 18:08, jakub1t napisał:

Zależy na co stawiasz . Też myślałem o motoroli tej lub najtańszej 30 . Ale ja potrzebuję dobry aparat , a w motce są takie sobie . Pixele chyba robią dobre zdjęcia .

Po testach mi wychodzi że w tym przedziale cenowym realme 9pro+ ma najlepszy aparat .

Teoretycznie tak, ale jak pomyśle o nakładce w realme przesiadając się z czystego androida to trochę średnio xd

Link to post
Share on other sites
W dniu 6.12.2022 o 01:43, nusiek napisał:

Teoretycznie tak, ale jak pomyśle o nakładce w realme przesiadając się z czystego androida to trochę średnio xd

Nakładka realme to porażka...chyba że topowe ich modele mają to lepiej ogarnięte ale niska i średnia półka to dramat. Brakuje podstawowych funkcji.

Link to post
Share on other sites

Mam Realme 8 Pro i jak bym miał teraz kupować telefon, to wybrałbym ten sam. Oczywiście w teorii, bo ten model już jest niedostępny. Znajomy z pracy jak go zobaczył u mnie, to też kupił. Przedtem miał topowego Samsunga za którego dał z 1000€, ale mu się 2x ekran stłukł. Teraz mówi: ale głupi byłem, że za telefon tyle płaciłem, a tu za 1/4 cenę mam słuchawkę, z której jestem zadowolony.

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...