Skocz do zawartości

Huawei 5G CPE Pro 2 VS Acer Predator Connect X5 5G CPE


Recommended Posts

Witam

Jestem zielony w temacie routerów. Posiadam obecnie router Huawei 5G CPE Pro 2. Była to moja pierwsza przesiadka na 5g. zapewniono mnie również ze będę mógł zabierać go ze sobą na wieś, i jeśli tam jest sieć 4g przynajmniej, a sprawdzali ze jest to powinien działać normalnie.

 

Więc chciałem go używać w dwóch lokalizacjach, w pierwszej domowej zapewniono mnie ze 5g będzie co najmniej 2x szybszy. Tak się stało ze jest wolniejszy.

Router wymięka przy pobieraniu, korzystaniu z dekodera i wifi. Również zapewniali mnie ze bez problemu dźwignie to. W drugiej tylko do dekodera, niestety tutaj  nie potrafi odebrać jakości w full hd, od razu spada jakość. To samo jest z yt i tak dalej.

 

Przy normalnym uzytkowaniu potrafi pobierać gry  z zawrotną prędkością do 4 mb/s. Mam do was prośbę, czy moglibyście pomóc mi dobrać router? niestety u operatora nie są w stanie. Tak się składa ze ten Acer mi się bardzo spodobał, pytanie tylko jest  czy powinien być lepszy od obecnego który posiadam.

 

 

Będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość, niestety na routerach nie znam się kompletnie.

 

A jeśli chodzi o jakość internetu to przynajmniej w "stolicy" powinien działać normalnie.

 

Dziękuje czekam na wasze komentarze

Link to post
Share on other sites
51 minut temu, ChaOs9505 napisał:

Tak się stało ze jest wolniejszy.

Z czym porównujesz Huawei?

 

1) wyłącz 5g i sprawdź czy na samym 4g nie działa lepiej (porównać wtedy do tego z czym porównujesz)

2) router LTE/5G jak to sprzęt bezprzewodowy, jak masz nadajniki i obciążenie jakie masz to nie pojedzie...

 

więc zakup innego routera zapewne nic nie da. Więcej o ile cokolwiek dałoby posiadanie anteny zewnętrznej/modemu 4g/5g. Jeśli sygnał LTE/5g ledwo daje radę to sieć wewnętrzna i tak się nudzi.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Sharm napisał:

Z czym porównujesz Huawei?

 

1) wyłącz 5g i sprawdź czy na samym 4g nie działa lepiej (porównać wtedy do tego z czym porównujesz)

2) router LTE/5G jak to sprzęt bezprzewodowy, jak masz nadajniki i obciążenie jakie masz to nie pojedzie...

 

więc zakup innego routera zapewne nic nie da. Więcej o ile cokolwiek dałoby posiadanie anteny zewnętrznej/modemu 4g/5g. Jeśli sygnał LTE/5g ledwo daje radę to sieć wewnętrzna i tak się nudzi.

z routerem który miałem poprzednio i dzałał na 4g lte ultra. Chciałbym po prostu wiedzieć który z tych dwóch routerów jest lepszy. juz nie wazna jest druga lokalizacja, czy przy tym  drugim " predatorze" wzrośnie mi prędkość pobierania i transmisji tv? 

Link to post
Share on other sites

Pisz prawidłowo jednostki bo nie wiadomo o co chodzi. nie ma jednostki mb/s jest MB - MegaBajty i Mb - Megabity.

Wkurza mnie na maksa na to, że zezwala się tutaj na piszta jak chceta, aby tylko napisać. Robicie z tego forum większy syf niz jest, a moderacja ma to głęboko miedzy pośladkami. Jak dostane za to bana lub ostrzeżenie to wiadomo będzie o co chodzi.......

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...