Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

iP mam od 4 miesięcy już. Chwilę na nim pograłem, a teraz jedyna rzecz jaka się ogranicza to dzwonienie, notatki, kalkulator, budzik, muzyka itd. Co prawda aplikacji jest wiele, co z tego jak i tak z tego nie korzystam?

No właśnie dobrze, że to zauważyłeś. Niektórzy ludzie naprawdę powinni się zastanowić co im potrzebne - telefon czy smartphone.

Ja znam kilku co mają iP i Ci powiem, że korzystają z niego w taki sposób, że by Ci szczena opadła. Mój boss na przykład przychodzi na budowę z iP4 i jemu nic więcej do pracy nie potrzebne ! Telefon za niego, mierzy, liczy, rysuje, wysyła a gościu się śmieje.

Link to post
Share on other sites

Tak tylko przeczytaj jego komentarz to zobaczysz ile jest tam jadu i nienawiści do innych marek prócz Apple'a ;)

Witaj Mixtape,dawno cię tu nie było-pewnie byłeś w polsce ;)

Ale gość nie kłamał,a fanboye samsunga udają że nie widzą że samsung kopiuje innych.

http://myapple.pl/content/2101-jobs-ostrzegal-samsunga-przed-pozwem-patentowym.html

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Plastykowe zabawki Samsunga, nieudolnie kopiujące oryginale pomysły Apple... iPhone bije na głowę pod względem jakości wykonania wszystkie telefony Samsunga, szkoda tylko że iOS nie oferuje tylu możliwości konfiguracji UI.

Masz tu porównanie "nieudolnej plastykowej zabawki Samsunga" i "jakość wykonania iPhone'a".

http://www.conowego.pl/aktualnosci/iphone-4s-kiepsko-znosi-upadki-galaxy-s-ii-gora-3540/

 

Okazuje się że nie wszystko złoto co się świeci.

Edytowane przez krystyn
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Posiadam od jakiś dwóch miesięcy SGS2 i mogę śmiało stwierdzić, że telefon jest warty swojej ceny i o niebo lepszy od Iphone'a 4, którego także miałem okazję użytkować przez kilka dni.

Telefon jest niewiarygodnie szybki - wszystkie aplikacje oraz gry chodzą bez zarzutu, nie zamulają itp.

Ekran jest bardzo czuły i wyświetla naprawdę dobre kolory

Na początku bateria średnio trzymała, ale w kolejnych softach poprawili to i teraz 3dni normalnego użytkowania to standard (trochę wifi, trochę gierek, smsy, dzwonienie, gps)

Aparat nagrywa dobrej jakości filmy, zdjęcia także w miarę ok, choć niektórych mogą denerwować przebarwienia (tzn czerwona plamka, która występuje na białym tle gdy jest za mało światła)

Ogólnie telefon jest dobrze wykonany - jedynym małym minusem jest tylna klapka - jest wkładana za pomocą zatrzasków, a z racji tego, że jest to cienki plastik, ktoś gdy często wymienia sim lub baterię i nie podchodzi do tego delikatnie może uszkodzić te ząbki. Ale klapka ma także plusa - jest matowa oraz posiada taki chropowaty plastik, dzięki czemu ładnie się prezentuje i lepiej trzyma w dłoni.

Co do wielkości ekranu - sam myślałem, że będzie telefon za duży z racji tak dużego ekranu, niestety myliłem się. Po przesiadce z Omnii HD(ekran 3,7cala), telefon ten lepiej się nosi w kieszeni ! Jest troszkę większy, ale za to o wiele cieńszy - i to jest duży komfort noszenia w szczególnie w rurkach.

 

Głośnik telefonu nie należy do szczytów techniki, ale gra całkiem dobrze (szkoda, że jest jeden - na dwóch lepiej by się oglądało filmy, tak jak to było w Omnii HD) i nie charczy. Mógłby być trochę głośniejszy.

 

Jakby ktoś się bał o porysowanie tylnych plastików to polecam kupić SGP CASE ULTRA CAPSULE - nie jest tani, ale za to świetnie pasuje do telefonu, ładnie wygląda i oczywiście dobrze chroni telefon.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez robertx123
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

SGS II jest:

-1 Szybszy

-2 Wytrzymalszy. oto dowód (

)

-3 Ma lepszy ekran (żywe kolory , jasność , więcej subpixeli)

-4 ilość pamięci ram (512 IP4) (1024 SGS )

-5 Procesor ( IP4 ma procek 1Ghz-jeden rdzeń, architektura arm cortex A-8 wyprodukowany przez SAMSUNGA) (SGS 2 ma procek exynos 1,2GHz dwurdzeniowy , architektura arm cortex A-9 wyprodukowany przez samsunga)

Link to post
Share on other sites

Może ja się wypowiem używam obu telefonów Galaxy S II i iPhone 4.

I jak ktoś pisze, że Galaxy S II jest lepszy bo ma 2 rdzenie i 1GB RAMU to mnie na wymioty bierze.

Galaxy S II był by bardzo szybki i dobry gdyby nie miał Androida. Andek to najgorzej napisany system na świecie. Co z tego, że ma 2 rdzenie skoro animacje nie chodzą płynnie ? Zobacz sobie grę Infinty Blade na iPhone. Dlaczego Epic Games nie chce wydać Infinity Blade na Androida ? bo by się potwornie zacinał nawet przy 6 rdzeniach. A iPhone przy 1Ghz potrafi obsługiwać gry z taką grafiką dzięki stabilności iOS.

Link to post
Share on other sites

Infinity Blade to już stara gra,ale można porównać jak chodzi gra Modern Combat 3 Fallen Nation na obu modelach (Galaxy S2 vs Iphone4s).

http://www.youtube.com/user/gameloft?blend=1&ob=5

Ps.Grafika w tej grze to już jest jak w najnowszym COD MW3.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...