Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam 400 pingu. od pewnego czasu mam w grach np: cs'go,  po bardzo dużo pingu, który skacze do 90 od 1000 ruter internetu został przeniesiony na dolne piętro domu. mam wspomagacz sygnału który pomagał przez około miesiąc a teraz nic nie daje. tylko w grach mam po tyle pingu oraz internet się sam odłanncza co chwile. nie mam . proszę o pomoc jeśli ktoś umie to naprawić. 

 

Link to post
Share on other sites
  • BlackCoffe zmienił tytuł na Jak zmniejszyć ping?
Godzinę temu, insanekubek napisał:

mam 400 pingu. od pewnego czasu mam w grach np: cs'go,  po bardzo dużo pingu, który skacze do 90 od 1000 ruter internetu został przeniesiony na dolne piętro domu. mam wspomagacz sygnału który pomagał przez około miesiąc a teraz nic nie daje. tylko w grach mam po tyle pingu oraz internet się sam odłanncza co chwile. nie mam . proszę o pomoc jeśli ktoś umie to naprawić. 

 

Co to za internet, w jakiej technologi, jaki router, jaka karta Wi-Fi jak mniemam? Ile ludzi korzysta z internetu jednocześnie gdy masz taki ping?

Link to post
Share on other sites

Najpierw podłącz komp kablem bezpośrednio do modemu głównego i zobacz pingi - przetestuj na stronach - jest ich kilka.

 

Jeśli jest to samo to problem z łączem internetowym - Jakim ?

 

Jeśli jest ok to problem z repiterem wifi a właściwie to kto gra po wifi i przez repiter ??? to nie ma sensu bo już na wifi się dużo traci.

Kabel i tylko kabel... :)

I tak jak pisał kolega wyżej - sprawdz czy ktoś nie korzysta w tym czasie z neta bo to też ma znaczenie...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...