Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema, siema. Chodzę na siłównie OGÓŁEM jakieś 5 miesięcy, no i bardzo ale to bardzo chciałbym zrzucić brzusia, jako że pogoda nie dopisuje i nie jestem przekonany co do bierzni pomyślałem o skakance. Co Wy na to?

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

Pompki budują rękę od nadgarstka do łokcia czy tricepsy też ?

Jak zadajesz takie pytania to śmiem wnioskować że w życiu nie zrobiłeś deklarowanych 100 pompek i nie poczułeś które mięśnie pracowały.

Pompki to także należą do ćwiczeń wielostawowych, szczególnie dobre są pompki na poręczach (dipsy).

 

Wio w internet i czytać, a jak będziesz mieć konkretne pytania wróć tutaj bo nie wiesz kompletnie nic a oczekujesz fachowej porady.

Łapa sama nie urośnie bez zwiększenia ogólnej masy ciała (coś tam ruszy ale niewiele), jak już tutaj pisałem - więc siłownia a nie milion pompek. Co do ostatniego pytania, wewnątrz - na szerokość barków będą bardziej pracować tricepsy.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Pompki wchodzą na klatę i triceps głównie. Zależy od ułożenia rąk. Natomiast nie wiem, czy warto robić je codziennie. Zainteresuj się kaliestetyką (http://en.wikipedia.org/wiki/Calisthenics, k**** kiedyś to się nazywało po prostu ćwiczenia :P).

Inne mięśnie też pracują, ale raczej izometrycznie (brzuch, grzbiet).

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Posted Today, 20:25 Porażka... Weź sobie wylicz zapotrzebowanie do swojej wagi i odejmij 300 kcal żeby chudnąć. Rozpisz sobie dietę i trening to poleci szybciutko. Edited by sfistn, Today, 20:

Średnia porada. Każdy ma inny tryb życia, jeden jest bardziej aktywny inny mniej. Przede wszystkim nie każdy ma taki sam metabolizm.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...