Skocz do zawartości

Recommended Posts

W zadnym wypadku, nie ma takiej mozliwosci. Chyba ze mowisz o pokazanym wczesniej Olimpie, to tak. Powazniejsze produkty >21 roku zycia Powazniejszy produkt to np.: HyperDrine

Wiadomo, że chodziło mi o te lżejsze spalacze. Lżejszy wystarczy przy odpowiedniej diecie oraz gdy ma się mały staż.

 

 

wczoraj biegałem 30 min dzisiaj o 0.5kg mniej na wadze :D

Spokojnie. Po miesiącu się zważ i wtedy zobaczysz, czy coś tracisz na wadzę, bo to, że dziś ważysz 0,5kg mniej, to o niczym nie świadczy. Jutro możesz wrócić do wagi sprzed 2 dni. Edytowane przez tamburyn
Link to post
Share on other sites

na pewno przez jedno bieganko nie zeszło ci 0,5kg wagi ;)

Spróbuj trobic te ćwiczenia to na pewno zyskasz rezultaty szybsze niż te bieganie :) , lecz bieganie też nie jest złe

 

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

patryk metabolizm napędzisz takim planem który tu podałem wystarczająco dobrze , a pozatym zrobisz z siebie nie tylko szcupłego chłopaka ale i wysportowanego. Dodam: czas na przerwy między seriami 60-90 sekund pozdro życze wytrwałości i sił.

PS. w miejscu nie biegaj

Edytowane przez aleksander12
Link to post
Share on other sites

patryk siłowe ćwiczenie i aerobowe(bieganie) rób w oddzielne dni to trochę mięśni złapiesz . Bo inaczej to nic z tego wiele nie będzie Poniedziałek 30-40 min bieg najlepiej interwałami Wtorek pompki 5 serii po 15 powtórzen Uginanie ramion 5 serii 15 powtórzen Środa przysiady ze sztangą 6x 15 powtórzen, wzniosy na palcach stojąc (na schodach abo podwyższeniu szczególy znajdziesz w necie) Czwartek pompki klasyczne , uginanie ramion , pompki w podporze tyłem wszytsko po 5 seriix15 Piątek 30-40min bieg Sobota Możesz dać 15 min skakanki ale nie musisz Niedziele wolne Powoli po każdym tygodniu zwiększaj ilość serii aż dojdziesz do 8-10 napewno zwiększysz sprawność fizyczną i poprawisz sylwetke

Nie sądzicie że na środe powinno być coś więcej, te ćwiczenia zajeły mi bardzo mało czasu :/ wolałbym coś dłuższego ewentualnie co mógłbym robić wtedy dodatkowo jeżeli będzie mi się chciało ? :P I żeby też dawało jakieś efekty :PP

Link to post
Share on other sites

Dziś z kumplami podnosiliśmy jak najwięcej więc tak

 

Ławka prosta na klate 85kg

Na nogi 75kg 6,7 razy spokojnie więcej kilo bym podniósł tylko nie pakowałem więcej bo boje się o moje więzadło w lewym kolanie miałem nie przyjemny wypadek

wzrost 190cm

waga 95kg

 

Do końca roku będzie 100Kg na klatę :P

Link to post
Share on other sites

Ja mam podobne wyniki przy wzroscie 179 i 84 kg tyle ze 4 kilo pasowało by zrzucic jeszcze. Jednak ja nie cwicze na siłowni(tylko 2 razy tak spróbowałem ile dam rady) tylko w domu i ze sprzętu mam jedną hantle i reszta ćwiczen to jak wymysle . czy zrobie jakies prymitywne obciązenia i w sumie mi to wystarcza. jakies 5 lat tak ćwicze i jestem zadowolony

Link to post
Share on other sites

No wynik jak na Twoją masę średni :P. Ile z tych 95kg to mieśnie, jaki BF?

30% może więcej diete mam staram się ją trzymać , treningi cardio mam nic ino ćwiczyć i mieć chęci :)

Ja kiedyś tez cwiczylem .

Teraz już nie długo bd drugi miesiąc leciał na siłowni

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...