Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Nie bierzesz żadnych odzywek

 

Jedyna odżywka to białko po treningu na siłowni bo nie mam jak zjeść do godziny po treningu, no i bcaa i beta alanina żeby przyśpieszyć regenerację.

 

Byłem na innych forach i wróciłem tutaj bo jakość argumentów i możliwość prowadzenia dyskusji tu jest najwyższa ;)

 

w woli ścisłości ostatni posiłek wygląda tak bo mam trening do wieczora zazwyczaj i muszę zjeść coś pełnowartościowego :) 

Link to post
Share on other sites

Witam jestem tutaj nowy ale ćwicze od 6 lat  mam 20 lat :) poszukuje obciązeń w dobrej cenie macie coś ?


Wymiary   Wzrost 198cm Waga 100kg

Udo 67cm 

łyda 43cm

Klatka 123cm

Pas 95cm :/

Przedramię 44

Biceps 47 i stoi  

Czy według was warto sięgnąć po SAA ?

Obecnie biore Białko BCAA  CM3 

Edytowane przez GuardianPL
Link to post
Share on other sites

Co myslicie o takim sprzecie? http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15262-Klatka-RACK-z-wyciagiem-gornym-MS-U004-Marbo-Sport.html

Mialby to zastapic stacjonarne stojaki pod sztange do wyciskania i przysiadow. Plus oczywiscie asekuracja no i wyciag plus podciaganie.

Mysle od dluszczego czasu nad zmiana sprzetow na silowni w domu. Wpierw myslalem nad osobnym wyciagiem, ale w sumie w podobnej cenie mam tego racka, a roznica jest taka ze na wyciagu mialbym tez dolny, a do gornego moglbym zastosowac szersze drazki. Ale tak po prawdzie to zarowno na dolnym jak i gornym cwiczy sie te same partie miesniowe, wiec bez sensu oba. Podobnie nie ma wielkiej roznicy pomiedzy drazkiem szerokim, a waskim. No i w racku mialbym  przynajmniej drazek do podciagania, bo mi tego brakuje.

 

Mial ktos z Was do czynienia z takim czyms?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Bylo raczej ogolnie o rackach. Mialem nadzieje, ze ktos mial kiedys stycznosc z tego typu sprzetm to by na podstawie wlasnych doswiadczen cos podpowiedziec czy takie all in one to dobry pomysl i czy jest wystarczajaco pancerne, bo np takie od Keltona jest z pewnoscia mocniejsze, ale tez znacznie drozsze i mniej funkcjonalne (brak wyciagu)

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/16/250

Link to post
Share on other sites

Co myslicie o takim sprzecie? http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15262-Klatka-RACK-z-wyciagiem-gornym-MS-U004-Marbo-Sport.html

Mialby to zastapic stacjonarne stojaki pod sztange do wyciskania i przysiadow. Plus oczywiscie asekuracja no i wyciag plus podciaganie.

Mysle od dluszczego czasu nad zmiana sprzetow na silowni w domu. Wpierw myslalem nad osobnym wyciagiem, ale w sumie w podobnej cenie mam tego racka, a roznica jest taka ze na wyciagu mialbym tez dolny, a do gornego moglbym zastosowac szersze drazki. Ale tak po prawdzie to zarowno na dolnym jak i gornym cwiczy sie te same partie miesniowe, wiec bez sensu oba. Podobnie nie ma wielkiej roznicy pomiedzy drazkiem szerokim, a waskim. No i w racku mialbym  przynajmniej drazek do podciagania, bo mi tego brakuje.

 

Mial ktos z Was do czynienia z takim czyms?

Myślę że warto pytać również na innych forach. Tutaj osoby mające coś wspólnego z targaniem ciężarów można policzyć na palcach jednej dłoni. Są to kompetentne osoby lecz niestety czas odpowiedzi nie zadowala, bywa i tak że odpowiedź nigdy nie nadejdzie :( Nie ma co się dziwić bo kilka osób nie może wiedzieć wszystkiego.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Jak do tej pory odzywiales sie byle czym z duza iloscia produktow z bialej maki, cukrow rafinowanych, slodyczy i masz sporo do zrzucenia to dobre efekty daje ograniczenie weglowodanow. Oczywiscie nie trzeba ich obcinac do zera jak w jakims dukanie, wystarczy jesc ich bardzo malo i tylko w produktach z pelnego ziarna. Mowie o makaronach pelnoziarnistych, mace pelnoziarnistej, chlebie razowym (uwaga na podrobki) czy platkach owsianych gorskich (lub zwyklych byle nie blyskawicznych). Plus sporo warzyw najlepiej zielonych - ich nie trzeba wliczac do wegli. Owoce tez mozna, ale nie za duzo. Jablko dziennie szkody nie wyrzadzi, ale jak wciagniesz kg winogrona to juz bedzie zle.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

To kwestia indywidualna. Ja jak ograniczam wegle do ok 70g dziennie to czuje sie dobrze. Tak naprawde paskudnie czulem sie tylko na ketogenicznej przy weglach rzedu 15 - 25g na dobe ale moze dlatego, ze chyba ledwo co w ketoze wchodzilem. Tzn ledwo co bylo na paskach widac. No i te treningi, to byla porazka totalna. Nie bylem w stanie miesni zmeczyc bo zanim sie zmeczyly to nie mialem juz paliwa na powtorzenia. Ale przy nawet dosc ostrym low carbie czuje sie dobrze.

Link to post
Share on other sites

No dobra to tak :
- Jem mniej ale częściej w równych odstępach czasu.
- Zmniejszam spożywane węglowodany i zastępuje je białkiem(?).
- Jeden owoc dziennie + żadnych słodyczy.

Dobrze zrozumiałem ? A jakie treningi polepszą tępo zrzucania brzuszka + ewentualne wyrobienie mięśni brzucha ?

Link to post
Share on other sites
- Jem mniej ale częściej w równych odstępach czasu. - Zmniejszam spożywane węglowodany i zastępuje je białkiem(?). - Jeden owoc dziennie + żadnych słodyczy.

 

 

-Najlepiej jedz co 2-3 godziny nie rzadziej nie 4 ;)

-nie do końca nadmiar białka też szkodzi jeśli masz do 21 lat możesz liczyć białka do 2,5g na kg masy ciała ;)

-nie popadajmy w skrajności owoców i warzyw do woli są to zdrowe rzeczy, nie przesadzać z bananami jedynie ;), słodycze są dobre od czasu do czasu np baton w tygodniu lub kawałek ciasta ;)

Edytowane przez dentor23
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

w 6-7 posiłkach dziennie
:o

Ja będę dzień zaczynał tak 5:30 a spać dopiero jakoś 22-23 pewnie.
Czyli prawie wszystko już wiem. Dieta to aż taka nie będzie bo nie będę miał jak zjeść co 3h(praktyki) i będę ograniczał węglowodany, jednak będę jadł wszystko, ale mniej a częściej + brak ryżu i posiłków z dużą ilością węglowodanów. Mam nadzieje, że pomoże.
A co do ćwiczeń na brzuszek coś poradzicie ? :)
Link to post
Share on other sites

Na brzuch najlepsze jest Cardio + dieta (low carb) brzuch się robi w kuchni przekonałem się o tym ;)

Akurat ryż jest najlepszym pokarmem dla człowieka ;)( najlepiej ciemny bez oczyszczania) a dlaczego ? Wystarczy się zastanowić co podaje się chorym w szpitalu kleiki ryżowe i masa dań na podstawie ryżu ;)

 

nie musisz jeść tak ale ja byłem ugadany w pracy z szefem tak że mam 2 przerwy co 3 godziny (2 krótkie) i dało radę jakoś dietę ogarnąć ;)

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...