Skocz do zawartości

Recommended Posts

wszystko zależy od rodzaju treningu i jego celu, przy kulturystycznym musimy regularnie odpoczywać, przy siłowym czy wydolnościowym już nie tak dużo (a głównie mamy na zajęciach wydolność, czasem siłę), zdarzało się, że mieliśmy przestawione spotkania z poniedziałku-środy-piątku na poniedziałek-wtorek-środę i też dało radę choć te dni upłynęły pod hasłem "do zajebania jeden krok" lub "selekcja naturalna" a potem każdy kto przetrwał dostał zakaz wstępu na siłownię przez następne 2-3 dni  ;)

Link to post
Share on other sites

Ja od przyszłego dnia zamierzam sobie jakoś połączyć Insanity ( kondycja, wytrzymałość, nogi ), P90X ( ćwiczenia na brzuch, triceps, biceps, nogi i klatę )  i Les Mills COMBAT ( MMA ) Z braku czasu muszę sobie ograniczyć prawdziwe treningi MMA ;(

Link to post
Share on other sites

U mnie efekty widać też. Z ledwo 10 powtórzeń podskoczyłem do 50 :D

Jednak dla mnie to i tak jest za mało :/

 

PS. Ja praktycznie kondycji nie miałem jak od 4 lat w mojej szkole jak się ucze to w-f'u nie miałem -.-

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Panowie zazdroszczę.

Ja jedynie robię 50 brzuszków, pompek, przysiadów i padnij powstań. I po tym jestem już nie do życia :/ :/

 

A do lipca muszę formę wyrobić bo zachciało mi się iść do wojska i na studia wojskowe :/

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Niee to ludzie typu. Zaczęli ćwiczyć latem, weszło masy 25kg gdzie 50% to tłuszcz. Potem 2 miechy na rzeźbienie ;) Efekty były zerowe przez te 2 miesiące. Mi się udało kiedyś zrzucić 9 kg przez 2 miesiące ale jadłem w sumie B/T/W 2/0.5/2.5 /kg masy ciała + codziennie trening siłowy + 45 min bieżni. Do tego BCAA+ WPC + otręby i inne śmieci :D

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites

zawsze możesz też spróbować diety neutralnej ;) , sam z takiej korzystam dodatkowo maksymalnie ograniczam ilość jedzonych zbóż , a jak jednak jem to tylko z grubego przemiału np. Chleb żytni maks 4 kromki dziennie przy moim zapotrzebowaniu :

138g - białka

103,5-węgli

142g - tłuszczy  

Jadam 138 g białka , 240 g węgli w innych postaciach , 68 g tłuszczy maksymalnie ;) 

 

dodatkowo ćwiczenia na wytrzymałość mięśniową jak radzi Okar 

Link to post
Share on other sites

Niee to ludzie typu. Zaczęli ćwiczyć latem, weszło masy 25kg gdzie 50% to tłuszcz. Potem 2 miechy na rzeźbienie ;) Efekty były zerowe przez te 2 miesiące. Mi się udało kiedyś zrzucić 9 kg przez 2 miesiące ale jadłem w sumie B/T/W 2/0.5/2.5 /kg masy ciała + codziennie trening siłowy + 45 min bieżni. Do tego BCAA+ WPC + otręby i inne śmieci :D

 

Rzeźba to dieta i cardio. Niekoniecznie łączy się to z wydolnością.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...