Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja od jutra zaczynam cykl na

Scitec monohydrate 300g

Scitec Hot Blood 300g - przedtreningówka

Scitec Whey Protein 920g

Mega BodyBuilderMass 3500g

 

Staż pół roku.

Bez konkretnej diety udało mi się wskoczyć z 78kg na 82kg mięśnia. Po prostu starałem się jak najzdrowiej odżywiać.

Na sztandze poszło z 62 kg na 75kgx3 - stan sprzed 1,5 tygodnia.

 

 

 

dzięki, a konkretniej z białek coś dobrze wchłanialnego po treningowo plus coś co bardziej rozkłada wchłanianie w czasie?

Spróbuj białko ze Sciteca. Mają białka wysokiej jakości - przy okazji przy porcji 30g mają 5g aminokwasów BCAA. Warto dodać, że niedawno ta firma została wybrana jako firmą produkującą najsmaczniejsze białka na świecie. Sam je od jutra spróbuje - będzie to moje pierwsze białko, które będę brał. Białko bierz jako ostatni posiłek przed snem, a po treningowo zastąp go posiłkiem bogatym w białko, węglowodany oraz witaminy i minerały (kurak + ryż + pomidor).

Edytowane przez tamburyn
Link to post
Share on other sites

Przed snem się bierze kazeine a nie normalne białko dzienne. poza tym białko jest do uzupełniania niedoborów i równie dobrze może sobie robić białko z owsianymi i rodzynkami na śniadanie. Ryż po treningu tylko biały

 

Autorowi chodziło o suplementy, a nie o posiłki dietetyczne. Równie dobrze mógł by brać na noc twaróg z oliwą, który jest właśnie dobrym źródłem kazeiny.

Link to post
Share on other sites

ja zamierzam na cykla zakupic

Trec CM3 500g - 78 zł

Trec Omega 3-6-9 120kap. - 28zł

Hepaplus 60 kap - 10 zł

Olimp Vitamin multi sport 60kap - 24 zł

SFD Beta Alanine 200cap or / 250g - 30 or / 35 zł (dylemat)

SFD WPC PRotein 750g - x3 - 40 zł lub jakies białko do 120 150 zł bo kurcze kupilbym optinum gold standard lecz teraz 199 zł kupa

kasy za jedna puszke

rozmyślałem Trec SAW lecz zostawie to na nastepny cykl na wiosne

Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie zamowienie zrobilem:

 

1 x Tested Nutrition ZMA - 90 kaps. (TESTED ZMA) = 33,00 zł

2 x BSN Hyper FX - 10.8g [1 porcja] (BSN HYPER FX - 10.8G) = 7,80 zł

2 x Universal Shock Therapy - 20g (AKC SHOCK PROBKA) = 7,80 zł

1 x AllMax MuscleMax BAR 57G (ALL MAX MUSCLEMAX) = 5,90 zł

Smak PEANUT BUTTER DARK DREAM

1 x AllMax MuscleMax BAR 57G (ALL MAX MUSCLEMAX) = 5,90 zł

Smak PEANUY BUTTER WHITE HEAVEN

1 x HyperStrenght Caffeine 200 - 60 tabl. (HYPERSTRENGHT CAFFEI) = 24,00 zł

1 x KFD 100% WPC 80 (Whey Protein Concentrate) - Białko - 750g (KFD WHEY) = 38,99 zł

Smak KARMELOWO MLECZNY

1 x KFD 100% WPC 80 (Whey Protein Concentrate) - Białko - 750g (KFD WHEY) = 38,99 zł

Smak KOKOS

1 x KFD 100% WPC 80 (Whey Protein Concentrate) - Białko - 750g (KFD WHEY) = 38,99 zł

Smak TIRAMISU

1 x KFD 100% WPC 80 (Whey Protein Concentrate) - Białko - 750g (KFD WHEY) = 38,99 zł

Smak TRUSKAWKA

1 x ABB Steel Bar 70 g () = 5,99 zł

1 x Dymatize Joint Tech - 60 kaps. (DYM JOINT TECH) = 55,00 zł

1 x FORTIFX Triple Layer Baked Bar 1 baton - 90g () = 9,30 zł

1 x Nutrend Excelent Protein Bar 85 g (NUTREND EXCELENT) = 6,50 zł

Smak CHOCOLATE

1 x Xpower Triple Layer Energy bar - 55g (AMINOSTAR XPOWE) = 6,40 zł

3 x Dorian Yates NOX PUMP Free DAA - 1 sasz. [ORYGINALNY Z USA!] (DORIAN NOX PUMP S) = 18,00 zł

Smak FRUIT PUNCH

2 x ActivLab Beta Alanine - 128 kaps. (ACTIVLAB BETA ALANIN) = 73,98 zł

1 x Granny’s Protein Bar 82 g - TEN BATON SMAKUJE JAK CIASTO!!! * () = 8,82 zł

1 x Optimum CGT-10 - 600g (OPT CGT 600G) = 69,00 zł

Smak LEMON LIME

1 x Bio Tech USA Magnesium 500 - 120 kaps * (BT MAGNESIUM) = 25,37 zł

1 x Olimp Gold Omega3 Sport Edition - 120 kaps. (OLIMP OMEG SPORT 120) = 48,00 zł

Link to post
Share on other sites

Może będziecie mieli jakieś profesjonalne rady co do mojej autorskiej diety i treningu dopasowanej do studenckiej "zasobności" portfela.

 

Food: (w zasadzie codziennie wygląda tak samo)

 

-śniadanie 3 kromki chleba lub 2 bułki z wędliną plastrem sera pomidorem i ogórasem :) Wiem, że białe pieczywo nie jest wskazane ale jak już wspomniałem jestem studentem. (do tego kapsułka z omega-3 jeśli mam akurat te, które się bierze 2x dziennie)

- 2-3 h później jabłko

-Obiad: 100g ryżu (wiem, że biały nie do końca dobry ale brązowy jest drogi i nie ma go w biedronce ;p) i około 200g piersi z kurczaka. No i kapsułka omega-3

- 3h później deser w postaci 400g jogurtu naturalnego zmieszanego z łyżeczką miodu dla smaku i musli.

- po 2 h jabłko lub kolacja w zależności czy jestem głodny i kiedy zamierzam iść spać. Jak do snu pozostało 2-3h do zadawalam się jabłkiem. Jeśli więcej jem kolacje (identyczna jak śniadanie)

 

Trening:

-dni parzyste bieganie (około 6 km)

-nieparzyste trening z hantlami itp.

ABS, przyciąganie kolan do łokci po skosie w pozycji do pompek (na skośne) (wszystko aż do wyczerpania)

KLata... pompki wojskowe, japońskie, dłonie ułożone w trójkąt, pompki z nogami na stołku (górna część klaty). Po wymęczeniu pompek rozpiętki z hantlami i wyciskanie hantli.

 

Ramiona (wyciskanie hantli nad głowę)

Plecy: przyciąganie hantli do klaty w pozycji pochylonej

Bic: tu chyba nie trzeba nic opisywać ;p

 

I to by było na tyle. Celem treningu póki co jest rzeźba. Jak uznam, że się wyrzeźbiłem to przejdę do masy. Macie jakieś zastrzeżenia co do treningu lub diety? Tylko nie wymyślajcie mi nic za co musiałbym płacić nie wiadomo ile ;p Jak widać na jedzenie nie wydaję więcej niż 7-8 zł dziennie.

Link to post
Share on other sites

A co ma bycie studentem do diety? Płatki owsiane nie wyjdą zapewne wcale drożej, niż chleb. Smażysz sobie z jajami i masz przyzwoite śniadanie.

Brązowy ryż jest/bywa w biedronce. Poza tym to nie jedyny sklep. W cenie też nie ma dużej różnicy.

 

Poczytaj lepiej o diecie i treningu, bo praktycznie wszystko jest do wymiany.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie zamowienie zrobilem:

ciekawe, ciekawe :)

a mówiłem Ci, że ja białka ze 2 lata nie piłem?

to są same cukierki i zapychacze.

 

czasem myślałem że pije się to w chwili jak nie masz jak porządnie zjeść.

myślałem tak dopóki nie poznałem prawdziwych byków 120kg+

 

Greq, zamiast tego białka jedz dużo mięcha:)

 

a jeśli już coś piłem to tylko po to zaby zapełnić żołądek.

a wtedy tylko i wyłącznie Inkosporu. drogie ale warto.

 

http://sklep.inkospor.pl/X_Treme_Muscle_85_Muscle_Gainer_500g-102.html

Link to post
Share on other sites

Jak uznam, że się wyrzeźbiłem to przejdę do masy

Haha :)

Kompletnie na odwrot niz sie robi, jako ze na masie stracisz definicje

 

Greq, zamiast tego białka jedz dużo mięcha:)

Potrzebuje cos na regen po treningu, albo ewentualnie na noc jak w zoladku ssie, nic poza tym ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...