Skocz do zawartości

Recommended Posts

To mu doradziłeś. Przy odchudzaniu trzeba wyrzucić węgle niemal do zera. Jak koleś chodzi na siłownię to przed treningiem musi trochę ich zjeść i ew. po (ale nie dużo). Tyjemy głownie z niewykorzystanych węgli. Jaki będzie sens jego aerobów jak będzie spalał to co zjadł a nie tłuszcz, który nosi na siebie?

Nie każdy uważa CKD za szczyt zdrowego odżywiania. Ja się redukowałem na 2 g węgli i to tylko dlatego, że mam tendencję do łapania tłuszczu.

 

1800 kcal jest dobre, jak ktoś jest:

- niski i niewiele waży

- kobietą

 

Ale nie dla dwumetrowego chłopa.

 

No to po prostu nie gadaj, że każdy tak musi i z każdego będziesz próbował szydzić dlatego, że Tobie nie szło.

A Ty poćwiczyłeś 2 miesiące i już wielki znawca. Haha. Na początku to każdemu idzie. Nieważne co robi.

 

Chociaż ja się po części z Tobą zgadzam. Suplementy to kasa wywalona w błoto (co innego odżywki - jako uzupełnienie diety). Jak już coś brać, to koks.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

ja to chyba mam szczescie:) zrem ile chce...kilka obiadow dziennie i innych smieci i fatu nie lapie wogole;)

znowu jak chce przytyc to zmieniam trening i wszystko rosnie. o sile nie wspomne:)

 

co to odzywek, diety, a bez niczego.

mialem juz okres w zyciu co chcialem byc jak najwiekszy...jadlem mase odzywek, chwile byla tez dieta.

 

odzywki dobra rzecz ale jak ktos ma naprawde jakies braki w diecie....inaczej bez sensu.

od 2 lat jade wylacznie na krecie+ duzo jedzenia+trening silowy

i sila idzie ciagle w gore choc na plaskiej biore 140 przy wadze 72 a w przysiadzie 200.

 

prawda jest tak ze JAK KTOS NIE MA SAMOZAPARCIA MOTYWACJI ANI CHECI to mu odzywki,dieta,i sterydy nie pomoga.

Link to post
Share on other sites

2miesięcy wycisnąć 87kg

Powiedz ile powtorzen?

Wynik wyglada fajnie, ja na start mimo znacznie wiekszej wagi bylem w stanie wycisnac max. ~80kg kilka powtorzen.

 

Tutaj chyba chodzi bardziej w Twoim wypadku o genetyke, ja np. na start na nogi bralem 520 kg.

 

 

EDIT:

 

Troche temat sie rozwinal od ostatniej mojej wizyty :D

Bez supli cwiczylem ok. 2 miesiecy, potem stwierdzilem ze nie ma sensu - w tym momencie moglem przejsc przy samym bialku z 2 treningow / tydzien do 3 treningow.

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Tak, suwnica. Niestety zeby tyle dzwignac w przysiadzie musialbym jakos stawy zabezpieczyc. Lepiej ~3000 mg L-Karnityny.

A przy suwnicy sobie niszczysz miednicę i kręgosłup (jeśli to ta, w której leży się pod platformą), a efekty słabe. Przerabiałem maszyny. Przysiady ze sztangą znacznie mocniej stymulują mięśnie. Rećko też jest zdania, że maszyny przy budowaniu masy są beużyteczne.

Link to post
Share on other sites

Rećko też jest zdania, że maszyny przy budowaniu masy są beużyteczne

To dlaczego czołówka kulturystów, którzy mieli najlepsze nogi używali maszyn? Same przysiady to za mało. To tak jakbyś robił tylko jedno ćwiczenie na klatę - bezsens.
Link to post
Share on other sites

Ćwiczeń z wolnymi ciężarami na nogi masz wystarczająco dużo. To po pierwsze. Po drugie, tam jest napisane, że na masę. Na rzeźbę może coś dają, a czołowi kulturyści przed zawodami męczą definicję, nie masę.

A Rećko jest byłym mistrzem kulturystyki.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

chcesz zobaczyc jak wygladaja moje nogi? co w zyciu nie widzialy zadnej maszyny?

nigdy nie uzywalem maszyn.... robiac pelny przysiad du*a do ziemi pracuja lydki,brzuch,plecy,du*a,wszystko rozwija sie proporcjonalnie. to samo tyczy sie innych partii... sztanga,wolne ciezary...tym sie buduje miesnie... na maszynach mozesz co najwyzej detale podszlifowac.

 

http://imageshack.us/f/692/25104222530832414848410o.jpg/

 

co prawda zdjecie ze stycznia ale cos tam widac:)

 

czolowka mr.o cwiczy na maszynach? tak cwiczy. ale czy widziales jak coleman siada z ponad 300na plecach? czy arnold robi pelne przysiady?

 

Tak, suwnica. Niestety zeby tyle dzwignac w przysiadzie musialbym jakos stawy zabezpieczyc. Lepiej ~3000 mg L-Karnityny.

czesto sie takie brednie szlyszy ze ,,nie robie pelnych przysiadow bo szkoda mi kolan'' a taka prawda jest ze pelnym przysiad jest bezpieczniejszy od polprzysiadow czy cwierc gdzie jest wieksze parcie na rzepke:) Edytowane przez hadzbe
Link to post
Share on other sites

czesto sie takie brednie szlyszy ze ,,nie robie pelnych przysiadow bo szkoda mi kolan''

Rozumiem, rozumiem.

To moze umowmy sie tak, spiszmy umowe/ubezpieczenie zdrowotne.

Zaczne robic przysiady pod okiem trenera specjalisty, a jak rozwale sobie w ciagu pierwszego miesiaca jakis staw to wyplacisz mi odszkodowanie jakies niewielkie, powiedzmy 10.000.000,- PLN? :)

No i juz nie robi sie tak fajnie :)

Uwierz mi jak mowie, ze mam za bardzo obciazone stawy, zeby robic przysiady :)

 

EDIT: Co do samych maszyn - zgadzam sie, maszyny sa dobre dla poczatkujacych, ewentualnie na finalna "dobitke" w treningu, aczkolwiek u niektorych jest to jedyna mozliwosc cwiczenia danej partii (np. u mnie nogi).

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Zaczne robic przysiady pod okiem trenera specjalisty.

jak bedziesz robil pod okiem specjalisty ktory nauczy Cie poprawnej techniki,bedzie poprawial bledy,asekurowal,i pilnowal zebys nie popelnial bledow to ok:) zeby tylko to nie byl jakis tam specjalista ktory nie ma pojecia co mowi. bo wiekszosc takich specjalistow nie przeczytala ani jednej ksiazki o treningu silowym czy o treningu nog ani nie ma tez doswiadczenia. a ich wiedza zaczyna sie od pasa w gore.

juz nie raz mialem tak na silowni ze TRENER czy jak kto woli opiekun na silowni na ktora przyszedlem, kleczal przede mna na kolanach i dotykal moich nog bo mowi ze w zyciu czegos takiego nie widzial i jak cwicze...

a jak mowilem ze pelne przysiady glownie silowo....to jego reakcja ,,i nie boisz sie o kolana? kolana sobie popsujesz'' to juz wiem jaki to jest specjalista. a cwicze juz tyle i trenuje ze glowa mala i nie mam problemu z kolanamI:) a mam poniedzialek sale. wtorek silke+1,5 godz grania. sroda sala. czwartek silownia+1,5 grania i moje kolana sa idealne;)

 

na nogi? przysiad pelny ATG czyli ass to grass.

wykroki

przysiad bulgarski

 

jezeli ktos nie zalozy na 1sze treningi niewiadomo ile na sztange to nic mu sie nie stanie;)

kontuzje wlasnie sie stad biora...brak techniki...zalozy sie za duzo na sztange...kolana uciekna do srodka albo cos strzeli...

a potem.... nie moge robic przysiadow, albo bo psuja kolana. zaczyna sie z sama sztanga i sie progresuje bardzo powoli i stopniowo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...