Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Up Że jak? :D
Tak samo możesz powiedzieć że każdy inny mięsień można ćwiczyć codziennie ale nie musisz tego robić :>

Poza tym nie wydaje mi się żeby brzuch mógł się szybciej regenerować bo niby z jakiego powodu? Może i tak jest, nigdy nie wnikałem i nie słyszałem o tym. Na pewno warto ćwiczyć go siłowo a nie ogromną ilością powtórzeń które najczęściej widzę w sali.  :) 

Link to post
Share on other sites

@ok być może trochę źle się wyraziłem ale faktem jest, że najciężej zrzucić tłuszcz w okolicach brzucha być moze z tego powodu, że mięśnie brzucha są dość małe a z tego co wiem im więcej i im większe mięśnie są w danej partii ciała tym skuteczniejsze spalanie tłuszczu

Edytowane przez Melman1980
Link to post
Share on other sites

Brzuch jest angazowany podczas robienia wielu ćwiczeń wiec robienie go codzinnie jest nieporozumieniem. Osobiscie w ogole go nie robie, siady wystarcza aby poczuc brzuch.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Chyba nie ma osoby która ma dobry brzuch a nie ma dobrej góry.. Też dopiero po 3 latach treningów, pod koniec redukcji zacząłem robić izolowane ćwiczenia na brzuch.

Ogólnie nie rozumiem tej fascynacji brzuchami :D Taki lazar ma dla mnie karykaturalny brzuch, arnold miał dużo bardziej estetyczny.. Pomijając kwestie ze lazar daje sobie górne światło do zdjęć, zdjecia robi w technice ala hdri i jeszcze w photoshopie podbijany jest  kontrast..

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy kojarzycie CT Fletchera, jeśli tak, z pewnością zechcecie obejrzeć, jeśli nie, to obejrzyjcie, zacna postać:

http://putlocker.is/watch-ct-fletcher-my-magnificent-obsession-online-free-putlocker.html

Polecam też jego występy w charakterze mówcy motywacyjnego na YT. Gość ma wiadro charyzmy.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mówcę motywacyjnego nie ma lepszej osoby niż Elliott Hulse, w mojej ocenie. Kto nie widział niech wejdzie na jego kanał Elliott Hulse oraz Strength Camp na youtubie. NIE MA lepszych kanałów na youtubie niż te 2. Wszystkie sixpackshortcuts i podobne chowają się 8-)

 

 

Byłem kilka dni temu na Strength Camp Challenge. Po prostu musiałem tam pojechać i poznać tego człowieka. Niesamowita postać.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Co robicie w najlepszy dzień tygodnia na siłce? U mnie piąteczek to tradycyjnie od dłuższego czasu dzień nóg! Oczywiście z przysiadami ze sztangą w pierwszej kolejności. A po nogach 2 ćwiczenia na klatkę, żeby nie było nudno.

Link to post
Share on other sites

To ledwie przyjdziesz, a zaraz święta. Ja zrobiłem sobie 2 tygodnie przerwy w listopadzie, a teraz do świąt jadę regularnie. A jeśli chodzi o przerwę, to tydzień to optymalny czas, żeby odpocząć i się zregenerować, dłuższe przerwy to już spadek formy, przynajmniej ze mną tak jest.

Link to post
Share on other sites

Też się tak czujesz nawet po stosunkowo niedługiej przerwie? Ja byłem bardzo zdziwiony jak poszedłem na trening po 2 tyg. przerwy. Przy ostatnich powtórzeniach w serii trząsłem się jak galareta, prawie jak początkująca osoba. Prawdą jest, że przez te 2 tyg. często popijałem wódeczkę, bo byłem na takich jakby wakacjach, ale bez patologii, wszystko było w bardzo rozsądnych granicach. Niemniej musiałem te kulturalne popijanie odpokutować przez pierwszy tydzień po powrocie do treningów. Bardzo się zraziłem do wódeczki... :P

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zrobiłem sobie tygodniową przerwę na siłowni,bo byłem chory.Czy to negatywnie wpłynie na moje treningi?

Przerwa w treningach spowodowana chorobą to inna para kaloszy, na ewentualny spadek formy większy wpływ ma przebyta choroba niż tydzień przerwy. Nie szalej z ciężarami i intensywnością treningu w pierwszy tydzień po chorobie bo organizm potrzebuje umiarkowanego bodźca, nie żebyś mu dokopał. Najczęściej trzeba raczej zachęcać ćwiczących, żeby dawali z siebie więcej na treningach, ale nie tuż po przebytej chorobie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...