Skocz do zawartości

Recommended Posts

@mabrothrax - trening obegowy/obwodowy poelga na ćwiczeniu w obwodach/stacjach i wykonywaniu ćwiczeń w kolejności wyznaczonych przez stacje od pierwszej do ostatniej i tak w kółko, aż zrobi się zakładaną liczbę obwodów, natomiast szczegóły tego, co robisz na tych stacjach to już inna para kaloszy, można tak robić w zasadzie wszystko od splitów przez aeroby po masę czy siłówkę, mało popularny system, bo trzeba mieć siłownię dla siebie, żeby móc przechodzić od przygotowanej stacji do stacji, a to o czym pieszsz to FBW

 

Jest popularny ale raczej przy treningu sportów walki czy innych mocno wydolnościowych treningów, ale masz rację jest to bardzo wszechstronny system i może dać nieźle w kość :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://kulturystyka.pl/trening-holistyczny-od-podstaw/

http://www.muscleinfo.pl/trening-holistyczny.a989

 

Zauwarzyłem spory przyrost wytrzymałości i siły, a z tym miałem problem bo stałem w miejscu nie wiem czy to skutek zmiany treningu czy samego rodzaju jednak jest to ciekawe podejscie, warto sobie przeczytać conieco. 

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Ja od poniedzialku lece z nowym planem a mianowicie, ogolnie to wyglada tak ze : upper power, lower power, upper hyper i lower hyper. Glownie chodzi o to zeby podzelic plan na dni hipertroficzne, przedzial powtorzen 10-12, i siły 5 powtorzeń czasem nawet do 3. No coz zobacymy co z tego wyjdzie chce jeszcze zrzucuc z 3-4kg a potem wejsc na reverse...

Link to post
Share on other sites

jak juz się tak chwalimy :)

Od kwietnia jak wziąłem się ostro do roboty schudłem 17kg!

Teraz jest 99kg przy 180cm wzrostu.

Mimo tego trening mam typowo na masę (split, duże ciężary, mało powtórzeń, 4 serie).

oczywiście dieta do tego. wzrost siły jest zauważalny (tacham więcej niż na początku treningów), wzrost mięśni również widać bardzo :)

Link to post
Share on other sites
to ty 2D jesteś?

najwyraźniej :<

 

 

 

Tycha za to z 60 do 65 w wakacje (181 cm). Nabieranie masy przy mojej przemianie materii materii nie jest proste.

 

jakaś specjalna dieta? okara nawet nie pytam, bo wiem, że całymi wiadrami wciąga odżywki, a jak wujek mi nieco opowiedział czym to może skutkować, to nawet na nie nie patrzę :x

Edytowane przez NieTrafiam
Link to post
Share on other sites
i tak mi za dużo nie dadzą

 

 

W odżywkach chodzi o uzupełnienie tego czego nie dojesz, np za mało białka wciagu dnia to można dosypac z proszku. ale niczego tym nie zastopisz :D

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...