Skocz do zawartości

Recommended Posts

Być może musisz osiągnąć punkt krytyczny,

 

Już nadciągnął (IMO), nigdy nie bylem tak ciężki... 

 

Generalnie w ciągu dnia jest okej, jem zdrowo i nagle jeden "posiłek" wszystko psuje. 

Nie oglądałem TV przez ostatnie 10 lat, wcześniej piwo piłem parę razy w roku a teraz...

Link to post
Share on other sites

Mnie każdego dnia zaczepiają ludzie gdy widzą koszulkę Insanity / Max 30 którą mam na sobie. Wymieniamy kilka zdań i daje mi to kopa do kolejnych treningów. Nie mam ostatnio siły na treningi ale i tak je robie przed pracą. Głowa musi przejąć kontrolę nad ciałem 8-)

 

Jutro z rana czeka mnie

https://www.youtube.com/watch?v=0_9UmmFP8QM

 

Ładuję akumulatory i przygotowywuje się na walke :peace:


Polecacie jakieś aplikacje do śledzenia tętna i palonych kalorii? Przetestowałem runtastic pro ale nie pokazuje mi kalorii. Zapomniałem dodać swoje informacje ale nawet jak to zrobiłem - nic :/

 

http://i.imgur.com/cmcYdNg.jpg

 

 

Chyba że ta aplikacja to do biegania a nie do wygibasów w miejscu.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Generalnie w ciągu dnia jest okej, jem zdrowo i nagle jeden "posiłek" wszystko psuje. 

Jeśli czipsy i browar są jedynie odstępstwem od ogólnie zdrowej i dobrze zbilansowanej diety to nie ma się czym zbytnio przejmować. Natomiast zmiana nawyków na gorsze przychodzi zaskakująco łatwo i szybko. Niestety w drugą stronę jest dużo trudniej, przynajmniej ja tak mam. Po sobie widzę, że browary i generalnie alkohol ma duże znaczenie. Przez ponad 2 lata nie piłem alkoholu i zauważyłem, że miało to widocznie przełożenie na treningi i formę. W tym okresie nigdy nie zdarzyło mi się zawalić treningu przez kaca, nigdy nie pompowałem w siebie w piątek czy sobotę pustych kalorii i nie robiłem treningowo kroku wstecz przez zabaniaczony weekend itd. Na dłuższą metę, to ma spore znaczenie.  

Link to post
Share on other sites
jedzenie twarogu nawet z masą słodzika powoduje u mnie to że na wymioty mnie bierze

A próbowałeś na słono? Tzn. z jogurtem naturalnym, pomidorem, szczypiorkiem i rzodkiewką, pieprzem i solą? Dla mnie miodzio, ale ja w ogóle twarogu z cukrem nie lubię. 

A propos odstępstw od diety i browara, jako że trwa długi weekend a ja jestem z familią w Czechach, ojczyźnie dobrego piwa, dziś wieczór z czeską zupą chmielową:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/54f4c7f0b6d1.jpg

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

 

 

ten polar h7 nie liczy kalorii? Chyba liczy tylko trzeba znaleźć odpowiednią apkę.

 

z tego co pamiętam to endomondo było z nim kompatybilne, lecz trzeba mieć premium, ale na 100% sobie ręki nie dam uciąć bo nie miałem z tym do czynienia nigdy.  


 

 

A próbowałeś na słono? Tzn. z jogurtem naturalnym, pomidorem, szczypiorkiem i rzodkiewką, pieprzem i solą? Dla mnie miodzio, ale ja w ogóle twarogu z cukrem nie lubię. 

 

Nie ale będę musiał zobaczyć bo jedzenie z cukrem czasem to jak strzał w kolano dla mnie... bo czasem tego jeść nie mogę.

 

 

 

A propos odstępstw od diety i browara, jako że trwa długi weekend a ja jestem z familią w Czechach, ojczyźnie dobrego piwa, dziś wieczór z czeską zupą chmielową:

 

Jedyne piwo jakie akceptuje to smakowy Radler, taki ze mnie pijak hahah :D  

Link to post
Share on other sites

mnie takie komercyjne też nie smakuje, bo to też piwo tylko z nazwy, wybierz się na kilka dni do Pragi i pokręć się po knajpach tylko nie takich dla turystów, ale po takich, gdzie przesiadują autochtoni, dowiesz się co to prawdziwe jasne pełne oraz, że smakuje wybornie

Link to post
Share on other sites

@up: Praga to ogólnie fajne miasto i raj na ziemi dla piwosza. Byłeś drachenfeles u Fleka? To najstarszy pub w Pradze, gdzie ważą i podają własne piwo. Zresztą Czesi oferują naprawdę wiele w tym temacie. Moim osobistym faworytem z Czech jest Velkopopowicky Kozel - Cerny. Palce lizać.

Link to post
Share on other sites

ostatni raz na dłużej byłem tam na Stones'ach z okazji Licks Tour i szczerze mówiąc pamiętam tylko, że były to bardzo fajne trzy dni/noce, ale gdzie konkretnie byłem zanim trafiłem na koncert...

 

a kozel zacny, choć osobiście nie piłem nic lepszego niż Staropramen, ale nie tą eksportową chemię, którą można u nas dostać, tylko prawdziwy, lany http://emots.yetihehe.com/2/piwko2.gif

Link to post
Share on other sites

3 treningi za mną, jem ponownie jak jadłem kiedyś. Koniec piwa co drugi dzień, wieczornego jedzenia śmieciowego do TV.

 

Za 3 miesiące dodam zdjęcia, z dnia 30.04.2015, z formy jaka miałem w 2012 i z ostatniego dnia lipca 2015. 

Link to post
Share on other sites

Zapowiada się dobra galeria. Żałuję, że nie zrobiłem sobie zdjęcia ze stycznia 2014, kiedy zacząłem ćwiczyć po 2.5 roku przerwy i stracie 10 kg. Obecnie do odrobienia zostało mi może 2 kg choć na tzw. oko obwody mam już zbliżone do tych, które miałem będąc w formie.

Link to post
Share on other sites

Od jutra wchodzę na masę, mam już dość redukcji. Czuję że przez ten deficyt kaloryczny jestem wykończony psychicznie i fizycznie. Przy obecnym trybie życia łatwiej będzie mi trzymać 2500+ kcal niż 1800.

 

Czy przy 67kg 2700 kcal będzie ok na masie? Mogę wskoczyć z 1800 na 2700 z dnia na dzień? 2g białka /kg, 1g tłuszczu /kg i reszta węgli będzie ok? Jak nabiorę masy tłuszczowej to chyba wyjdę z siebie...

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Screen_Shot_05-01-15_at_10.01_PM.PNG

 

tu moje zdjecie w pakerni, tłuszczu wizualnie z 14%  caly czas mase robie.. Teraz bardziej skupie sie na martwym ciagu i nogach.. Musze poprawic podrzut. Obecny rekord 90kg w byle jakim stylu..  a rwanie to nawet nie mówie..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Dziwnie dłonie ustawiłeś do pozowania bicków, lepiej uwypuklają się przy kłykciach skierowanych "do środka". Niemniej masa jest, ale dawaj zdjęcie bez koszulki przynajmniej od pasa, dopiero wtedy można dobrze ocenić proporcje górnych partii (obwód w pasie vs. szerokość w barkach). 

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem jak się ma moje tętno podczas różnych treningów. Wyliczyłem sobie że moje tętno maksymalne to 203 bpm. Podczas treningów tętno utrzymuje się na ~ 73% tętna maksymalnego.

Sobota - Insanity Max Interval Circuit ~ 55min

http://i.imgur.com/T1Yz5qA.png

Poniedziałek - Insanity Max 30 Cardio Challenge ~ 30 min

http://i.imgur.com/PDpDbmN.png

Środa - Insanity Max 30 Tabata Strength ~ 30 min

http://i.imgur.com/nEy69OU.png

Dziś - Insanity Max 30 Friday Night Fight ~ 30 min

http://i.imgur.com/WHOUuPC.png

Włączyłem GPS to zaczęło coś liczyć kalorie ale wynik zapewne przekłamany. Mniejsza z tym.

Link to post
Share on other sites

jak już się chwalimy rozpiskami to ja już miesiąc w następującym trybie

 

Pn - Cross

Wt - TRX

Śr - Cross

Cz- TRX

Pi-Nie - plaża, jakoś w okolicach czerwca jak/jeśli się forma do tego czasu wystarczająco poprawi dorzucę jeszcze siłowe FBW w sobotę lub pójdę na trzeci Cross w piątek, ale pierwsze bardziej prawdopodobne, istnieje też opcja, żeby się wybrać na to słynne insanity, ale jakoś nie wiem

 

zajęcia w obu przypadkach trwają godzinę,

PS Cross to nie Crossfit

Link to post
Share on other sites

@up: fajnie te ćwiczenia na taśmach? Nigdy nie uczestniczyłem w takich zajęciach grupowych, chyba za bardzo przyzwyczajony jestem do treningów indywidualnych z kumplem. Ja od dłuższego czasu jadę czterodniowym splitem i myślę, że dojadę karnet do końca, zrobię tydzień odpoczynku i przejdę na FBW 3 razy w tygodniu przy 2 zestawach ćwiczeń (A,B,A w tygodnie parzyste i B,A,B w nieparzyste). Mam ochotę na zmianę bo wkrada się monotonia, a od znajomego słyszałem dużo dobrego o FBW i efektach.

A i byłbym zapomniał o raporcie z przysiadów: na ostatnim treningu nóg we wtorek szczytowe serie przysiadów zrobiłem (chyba pierwszy raz w życiu) z obciążeniem 110 kg x 4 powtórzenia, dałbym radę i piąte ale już mocno przechylam się do przodu przy czwartym i czuję, że to plecy dostają w kość zamiast ud. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...