Skocz do zawartości

Recommended Posts

W walce bark w bark czy ogólnie kontaktach z przeciwnikiem ogromna ilość energii idzie z nóg. One są kluczowe w tym sporcie. Jeśli chodzi o górę to wystarczy tyle aby to w miarę dobrze wyglądało. I jeszcze raz powtórzę się na temat stawów. Trzeba dbać o mięśnie je wspomagające bo może nie teraz ale w seniorskiej piłce możesz mieć przez ich zaniedbanie sporo problemów.

Do pary z ćwiczeniami na równowagę powinny iść te na koordynację (np. "Drabinka").

 

Jakies magiczne sztuczki zeby sie szybko wyleczyć?

Ząb czosnku i szklana soku z cytryny po kolacji. U mnie działa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A jakie ćwiczenia polecacie na wzmocnienie nóg? Przysiady.. co jeszcze?

 

wykroki ze sztangą lub sztangielkami, wspięcia na palce ze sztangą, wypychanie nóg na suwnicy jest tego masa ;)  


co do kolagenu i wzmacniania stawów to póki Cię nic nie boli polecam jeść dużo galaretek i innych form żelatyny, nie ma co specjalnie kupować masy suplementów, za to polecam zakupić paczkę z witaminami z kfd 120 sztuk za 20 zł starcza na 60 dni bo często w diecie słabo z witaminami ;) 

Link to post
Share on other sites

Znacie jakieś dobre witaminy (tabletki do rozpuszczenia w wodzie), które byłyby dobre na wzmocnienie stawów itp.? 

 

Zawsze na stawy podjadam Animal Flex, jakoś reszta na mnie nie działa i te witaminy wszystko w jednej tabletce... lipa jak nic :P

Na wieczór łykam Animal PM 10tabletek plus 8 z flexa. A jak się patrze na taka jedna witaminkę KFD albo treca to smieje sie ze to dla dzieci chyba robią %-)

Link to post
Share on other sites

Panowie...

 

 

Z tego co wiem, to robienie barków w tak młodym wieku jak ja (14lat) jest głupotą... Bowiem stopują wzrost. Ja mam 171cm wzrostu ( wcześniej źle podałem) i jeszcze chciałbym urosnąć.

Wchodzisz na stronę prawdopodobnie nic nie czytając i dodajesz komentarz z du*y...

 

/ prawdopodobnie nie zapoznałeś się z regulaminem i nie wiesz, że nie cytuje się całych postów i fotek.

  dodatkowo obrażasz mnie i wypisujesz głupoty bo nigdzie nie napisałem o tym co masz ćwiczyć

  ledwo pojawiłeś się na forum a już sobie punktujesz. zastanów się czasem zanim coś napiszesz. / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Faktycznie niektórych jest dużo za dużo ponad dzienne zapotrzebowanie, ale czy ciężko trenując zapotrzebowanie na niektóre się nie zwiększa ponad przeciętne? 

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...