Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jadlem bialko SFD i KFD. KFD mi bardziej smakuje.

Co do cheatowania, to byla jakis czas temu afera, nie pamietam ktorego dotyczylo. Ale to nie oni oszukiwali tylko ich dostawca czyli takze byli niejako poszkodowani.

 

Co do diety to dwa razy mialem wykupiony abonament na potreningu.pl Mozna podlapac fajne pomysly na posilki, ma sie nielimitowane konsultacje z dietetykiem no i widzi sie jak to dziala. Pozniej samemu juz latwiej ulozyc sobie diete. A do ukladania diety polecam arkusz kalkulacyjny stad http://www.darkthorn.republika.pl/

Link to post
Share on other sites

4 dzień z Insanity, 4 dzień diety, po skosztowaniu nowego produktu cellucor c4 extreme jest moc do ćwiczeń.

Jeszcze nigdy nie dałem z siebie tyle co dziś :D Ba, jeszcze miałem siłę na kilka serii podciągnięć na drążku.

120% mojego zaangażowania wsiąknęło w koszulkę!

http://i.imgur.com/1TmoidV.jpg

Edytowane przez okar19
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Prawda wychodzi po zrobieniu zdjecia.

 

najlepiej z przyczajki 

 

 

 

Po co kilka koszulek? Zeby sie lepiej odwadniac?

 

żeby było się w co pocić, w pewnym okresie też się przebierałem w połowie treningu, bo z koszulki zaczynało kapać

a odwodnić się nie odwodnisz w tak krótkim czasie nawet jak nie pijesz, a powiedzmy sobie kto nie popija w trakcie ćwiczeń?

 

 

btw jutro idę do lekarza ustalić co i jak kroimy, niestety bez zabiegowo się raczej nie uda z tym moim barkiem  :/

Link to post
Share on other sites

Jak Ci coś przeskakuje, a uważasz, że to nie jest normalne, to zapisz się do ortopedy i wtedy się dowiesz czy wszystko jest ok. Od siebie polecam dać te 100/150 zł i iść prywatnie, bo wtedy lekarz Cię wyleczy, a ewentualny zabieg czy operacja zawsze przed terminem ;) Ja miałem na przykład rekonstrukcję ACL w ciągu tygodnia od wizyty u chirurga, a normalnie czeka się po 1,5-2 lata...

Dodatkowo u mnie (mieszkam blisko Śląskiej urazówki) lekarze prywatni pracują w szpitalu, więc idziesz do nich raz góra dwa prywatnie, a resztę na kasę chorych, a traktowany jesteś jak ich pacjent z przychodni.

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupiłem cholernie drogie spodnie i jestem o jakieś 3 cm za szeroki... :/ Jakimi ćwiczeniami warto się zainteresować, żeby ubyło trochę w pasie? ;)

Nie tyle co ćwiczenia ale dieta!

 

Każdy trening cardio + dieta pomoże Ci osiągnąć cel.

Ja właśnie zabieram się za:

http://www.dailymotion.com/video/x16m8jc_max-interval-sports-training_sport

Tobie też polecam cardio z insanity! Nikt nie motywuje tak jak Shaun T!

 

Co do diety ja wzorowałem się na tym filmie

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie jem żadnych słodyczy od prawie trzech miesięcy. Co prawda schudłem kilka kg, ale bez stosowania jakiejś restrykcyjnej diety. 10-20km jazdy rowerem, powiedzmy 100 przysiadów i kilka innych ćwiczeń dziennie jedząc przy tym dość "normalnie" (opcjonalne zmniejszenie porcji) ma jakikolwiek sens?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...