Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra na KFD nie mogę dojść do porozumienia i pomocy z ich strony brak :/ 

 

zaczynam teraz reverse diet żeby się nie zalać ani nic , co w tej diecie jest do poprawy ? 

 

1 posiłek  6:30 :

-250g mleka 0,5 % 

-50g płatków owsianych 

-2 jaja gotowane 

 

2 posiłek 9:30 

-serek wiejski pilos 200g 

-100g chleba żytniego 

-1 jabłko 

 

3 posiłek 11:20 

-ryż brązowy 100g 

-warzywa na patelnię biedronka 100g 

-pierś z kurczaka/indyka 100g 

-10g oliwy z oliwek 

 

4 posiłek 17:00 

-30g WPC 

-100g mleka 0,5% 

-50g płatków owsianych 

-10g rodzynek suszonych 

 

5 posiłek 21:00 

-ser twarogowy chudy 100g 

-cukier 20g 

-mleko oko 10g 

-banan 

 

Wychodzi oko 2190kcal , 144,4 g białka , 289,6 g węgli , 51 g tłuszczu 

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pierwszy dzień na siłce i ledwo co mogę rękoma ruszać.

 

Ćwiczenia polecił mi Big za co dziękuję bo ładnie dostałem w kość.

 

Macie jakieś zalecenia bo przez 2 tygodnie mam lecieć obwodowy.

 

Ile razy w tygodniu najlepiej chodzić na początku?

Link to post
Share on other sites

Polecacie jakis mix cwiczen na absy? Znudzil mnie ab ripper x z p90x.http://i.imgur.com/oovl5Vq.jpg

Wczoraj zrobilem ten zestaw cwiczen I byl ogien od poczatku ;) Zostawic czy macie cos godnego do polecenia?

Link to post
Share on other sites

ja jak zaczynałem chodziłem na siłkę 3 razy w tygodniu mniej więcej tak : 

Poniedziałek - Klata,bic ,abs

Środa  - plecy, tric , abs

Piątek/Sobota nogi ,abs

 

Aktualnie mam przerwę bo kończę redukcję został ostatni tydzień (Juupi ! :) ) wracam od poniedziałku 12 maja jak dam radę chodzić po swoich 18 urodzinach :D , tym razem bd chodził 5/6 razy w tygodniu :) 

Link to post
Share on other sites

Polecacie jakis mix cwiczen na absy? Znudzil mnie ab ripper x z p90x.http://i.imgur.com/oovl5Vq.jpg

Wczoraj zrobilem ten zestaw cwiczen I byl ogien od poczatku ;) Zostawic czy macie cos godnego do polecenia?

 

 

Według tego, co Rećko wrzucił ostatnio na swój kanał, takie połączenie jest niebezpieczne.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja Ci też zazdroszczę umiejętności :) , bo ja często nie mam czasu na naukę a na Informatyce nie jest tak fajnie jak myślałem :/ , a ja chciałbym być ten rok,dwa młodszy więcej by było przede mną ale się tak nie stało bo nie miałem tak dobrze w głowie ułożone jak teraz :) , teraz mam następny cel Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu w październiku wiem sporo czasu ale jednak trzeba być gotowym na 100% kondycyjnie i siłowo więc wakacje zapowiadają się naprawdę ciężko szczególnie że planuję poszukać sobie jakiejś pracy dodatkowo :) 

Link to post
Share on other sites

Panowie, trzymajcie kciuki. Jutro zaczynam redukcje i jeśli tylko czasu starczy to siłownie (FBW). Mam zamiar zgubić brzuch i dobre 20 kg. Dla zdrowia i dla wyglądu, co by się bardziej Wybrance podobać. ;) nie ukladam żadnych diet, bo znowu stwierdze że to za trudne i się zniechece. Po prostu jem mniej i inaczej. Mam nadzieję, ze osiągnę swój cel. :)

 

Link to post
Share on other sites

Uwazaj zebys sie nie zniechecil do redukcji jak kilogramy nie beda lecialy w dol ;) dieta to 75% sukcesu I jezeli nie bedziesz mial konkretnej diety pod twoje zapotrzebowanie kaloryczne,smalczyk zostanie na swoim miejscu pomimo katorżniczych treningow cardio. Trust me. Sam nie mam diety I waga u mnie stoi w miejscu od dobrych dwoch miesiecy. Drastyczne uciecie kalorii I jedzenje mniej niz twoj organizm potrzebuje aktualnie rowniez nie pomoze w zgubieniu brzucha. Dieta dieta I jeszcze raz dieta.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Po wczorajszym wysiłku na siłce (pierwszy raz w życiu) jedyne co mnie boli ciągle to lewy bark. Inne mięśnie bolały ale przestały, a ten nadal boli bez różnicy czy leże czy stoje.

Jakieś rady bo leki przeciw bólowe nie pomagają.

 

Dzisiaj mam mature pisemną i chciałbym ją napisać bez żadnych problemów :/

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

W 99% jeśli boli dzień po pierwszym treningu to mięśnie. Zwykle normalny człowiek nie używa za dużo barków. Tym bardziej osoba siedząca przy kompie. Kapsel leciał z obwodowym, barki pracowały cały czas. Weź gorącą kąpiel. do snu dorzuć aspirynkę i jakiś ibuprom. Skoro mięśnie bolą to dobrze, kiedyś przestaną. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...