Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam takie pytanie co do "spalaczy" tłuszczu ,  one naprawdę działają czy to będzie zwykła starta pieniędzy bo mam zamiar sobie kupić coś takiego , ponieważ przy mojej redukcji paliło się wszystko i masa fatu została  :/


Nwm co się dzieje ale cały czas nie mogę wklejać linków :/

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

jak chcesz zobaczyć jak działa termogenik weź 2 aspiryny, do tego 2 cirrusy i popis podwójnym espresso, generalnie nic godnego polecenia, a skoro został ci smalec po redukcji to znaczy, że dieta była źle ułożona i żadna chemia tego nie zmieni

Link to post
Share on other sites

Cirrus ma pseudoefedryne. Niech walnie tussi z kofeina. 2 x tussi plus mocna kawa albo 1 - 2 tabletki 200mg kofeiny i jest jazda. Aspiryna chyba jest tutaj tylko oslonowo dla serca. Wlasnie zestaw 2 tussi z 2 tabletkami kofeiny mnie niezle raz trzepnal, az sie zdziwilem ze tak mocno, bo smo tussi tak nie lapie. Bylo to troszke tylko slabiej i znacznie jednak przyjemniej jak to gdy kiedys przez pomylke przyjalem 2g (2000mg) kofeiny w tabsach ;P

Dodam tylko ze tamto tussi wzialem wtedy na przeziebienie, a kofeine w tabsach tak z przyzwyczajenia zeby sie obudzic...

 

A generalnie to szkoda kasy na spalacze, bo wystarczy madra suplementacja i odzywianie.

Przyprawy:

cynamon, imbir, kurkuma, chilli, bazylia, oregano

Suple:

chrom organiczny, kofeina, ew ekstrakt zielonej herbaty, kwas alfa liponowy do posilku z weglami, omega 3

Napoje:

zielona herbata, kawa (no chyba ze w tabsach bierzesz), czarna herbata

 

W tym co wyzej napisalem jest w zasadzie wszystko to co w spalaczach, a nawet wiecej. Do tego taniej, wiecej i lepszej jakosci.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

tak kupiłem i brałem jedną kapsułkę dziennie przed treningiem 

 

ale co do diety to od tygodnia jej nie stosuję bo jestem chory :/ i waga skoczyła o 2,5 kg bo miałem zero ruchu tylko leżenie w łóżku i jedzenie :/ 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

1 kapsulka dziennie przed treningiem to pewnie ze 4 gramy.. Trzeba by walic ze 20g zeby to mialo szanse zadzialac. Ale moim zdaniem to najbardziej przereklamowany suplement jaki bralem. Miales duzo bialka w diecie wiec nie wiem kto ci to doradzil :D

Link to post
Share on other sites

Jedna kapsulka w najlepszym wypadku ma troche ponad 1 gram. Tego to sie bierze 5 - 10 gram ;) A mozna i wiecej jak ktos majetny, bo w sumie nawet 30 gram przeciez nie zaszkodzi.

 

 

ale to nie jest termo, który jest chyba najpopularniejszym środek "na spalanie"
Termo to jest jak sie zima siedzi w 16 stopniach. Zdrowiej dla krazenia, zoladka, wszyskiego i taniej bo nie placisz za tabsy i na ogrzewaniu oszczedzasz ;P
Link to post
Share on other sites

szczerze ? To sam nwm wiem że dieta była słaba ale jej używałem :/ przez ostatni tydzień się zapuściłem więc znów muszę dietę inną lepszą ułożyć bo znów wróciłem do tego co było przed dietą czyli 66 :( 


to teraz tak na czym się muszę skupić żeby zbić do tych 59/60 kg jakich produktów brać najwięcej a jakich unikać jak ognia. 

Link to post
Share on other sites

Dieta w mojej ocenie byla dobra, tylko za krotka, za malo cwiczen stricte silowych a za duzo "biegania". Wtedy miesnie mialyby szanse zostac a moze i troche podrosnac.

Polecalbym zrobic mase miesniowa bo wtedy bedzie sie latwiej zredukowac. A szybkosc tez ci odrazu nie spadnie, podejrzewam ze nawet wzrosnie. Przynajmniej na tym etapie na ktorym jestes. Poogladaj Roy Jones jr. moze nie twoj styl ale jaki gosciu byl szybki w pale sie nie miesci.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

 

 

za malo cwiczen stricte silowych a za duzo "biegania".

 

w zasadzie też to zauważyłem ale nie mam jak tego zmienić brak pieniędzy na siłownię w tym miesiącu :/ a chodzi mi tylko o to żeby dobić 59/60 kg potem bd budował masę mięśniową teraz chcę się "wysuszyć"  więc bieganie najlepiej się do tego nadaje  

Link to post
Share on other sites

Z bieganiem zdania sa podzielone, niektorzy w tym ja powiedza ze sama silownia, gdy utrzymuje sie dynamiczne tempo cwiczen, jest lepsza do spalania tkanki tluszczowej a ryzyko spalenia miesni jest mniejsze bo sa pobudzane do dzialania i organizm to widzi.

Link to post
Share on other sites

w zasadzie też to zauważyłem ale nie mam jak tego zmienić brak pieniędzy na siłownię w tym miesiącu :/ a chodzi mi tylko o to żeby dobić 59/60 kg potem bd budował masę mięśniową teraz chcę się "wysuszyć"  więc bieganie najlepiej się do tego nadaje  

 

To rób obwody z ćwiczeń kalistenicznych + HIIT. Podciąganie, różne warianty pompek, pistolety etc.

Link to post
Share on other sites

HIIT do spalania fatu jest dobry bo niezle podkreca metabolizm. Ale jego mozna robic max 3 razy w tygodniu i nie mozna laczyc z innymi cwiczeniami plus trzeba miec diete wysokoweglowa.

Rownie dobrze mozesz sobie strzelic ketogeniczna. A wlasnie - bo piszesz tak o tej wadze bez sensu, a to mi nic nie mowi. NApisz jaki masz teraz %bf Ewentualnie skorzystaj z kalkulatora bf na potreningu jezeli nie masz faldomierza/suwmiarki.

 

@leto tak od razu miesni sie nie pali, nie przesadzaj.

 

@maykey nie ma? Mhm, czyli na recepte jest z uwagi na te ziolka, a o efedrynie pisza na opakowaniu i ulotce tak dla jaj?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Masz racje, zawiera 0,015mg. Ja przyjmowałem 0,060mg, wiec musialbym 4 tabsy wchłonąć, troche nieopłacalne. Polecam porządną przedtreningowkę (stary jack, mesomorph, assualt, dorian) i intensywny trening i tak jak kolega wyżej napisał, nie bedzie potrzeby biegania.. no chyba, że ktoś na ostro się zalał.

Link to post
Share on other sites

 

 

zawiera 0,015mg
 15mg a nie 0,015mg ;)

Efki uzywano do spalania fatu w mieszance ECA, ale poniewaz to lek na recepte to ciezko by bylo na tym redukcje robic. Opakowanie 20 tabsow, 2 na raz, przynajmniej 2 porcie na dzien czyli 4 tabsy to na tydzien 28 - ponad jedno opakowanie. A poza tym malo ktora apteka to ma wiec nawet majac recepte trzeba w zasadzie zamawiac i przyjezdzac na drugi dzien.

Zeby fat spalac niepotrzebne. Ja do 8% zszedlem teraz bez tego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...