Skocz do zawartości

Głośniki 2.1 komputerowe do słuchania muzyki w cenie do 250zł?


Recommended Posts

10 godzin temu, jakub1t napisał:

Opis tych głośniczków taki, że nawet nie wiem jak nazwać, ale jak sprawdzić i grają to brać :)

16 godzin temu, polop0123 napisał:

Dzięki za odpowiedź, mógłbyś mi podlinkować to co napisałeś, albo modele podać :)?

Chętnie, ale nowych nie dostaniesz do 250 zł.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, jakub1t napisał:

Dzięki obczaję :D,  (Edit: gosciu ich nie wysyła, szkoda)

6 godzin temu, Arnold napisał:

Opis tych głośniczków taki, że nawet nie wiem jak nazwać, ale jak sprawdzić i grają to brać :)

Chętnie, ale nowych nie dostaniesz do 250 zł.

Używane mogą być jak najbardziej, ja patrzyłem na olx i myslałem nad takimi
https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-glosnikow-2-0-creative-gigaworks-t40-CID99-IDPzBVe.html

https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-edifier-2-0-r1600tiii-CID99-IDRgAfP.html

 

pewnie da się znaleść lepsze rzeczy jak kolega wyżej podał,ale j asie mało znam na głośnikach i ciężko mi coś znaleść.

Edytowane przez polop0123
Link to post
Share on other sites

Logitech do słuchania muzyki...
Mam nadzieję że to był żart. One się nawet do gier nie nadają.
Dobre to coś przynajmniej 2 drożne.
Najlepiej 3 drożne.
Czyli przynajmniej głośnik wysoko, średnio i niskotonowy.
I idziemy po Edifier.

Mam najdroższe Logitech, kolega ten kosmiczny najtańszy Edifier 2.1.
No kuźwa Edifier lepiej gra i kosztował 1/3 ceny jak nie mniej.

https://www.edifier.pl/product-pol-27-Edifier-C2XD.html

Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem zestawy kina  creative , potem lepsze były logitechy (kolega wyżej już opisał jak gra topowy ich zestaw ) , jeszcze lepsze geniusy . A i tak skończyłem przy kompie z zestawem stereo (złożony z używanych klocków ) i to dopiero gra za w sumie grosze .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Polecacie jakieś edifiery i inne cuda na patyku, a nikt nie zapytał co ma napędzać te szatańskie zestawy do 250 zeta. 

Jaki kolega ma metraż i co rozumie przez pojęcie "słuchania muzyki". 

Czy ma grać rockpolo z jutuba, czy o zgrozo mp3 128 bit :D a może marzy mu się jednak coś bardziej wymagającego w formacie flac. 

 

Jak byle jaka dźwiękówka z mobo to inwestycja jakichkolwiek pieniędzy jest bez sensu. 

 

Po tym jak sam zobaczyłem jaka jest różnica między integrą a SB xfi "jakimś tam" to szkoda gadać. 

 

Równie dobrze może kupić cokolwiek za stówę i nie zobaczy różnicy - nie uwzględniając powyższego. 

 

Sam mam logitecha x530 bez tylnych satelit czyli 2.1 bo nie mam gdzie rozstawić a za całość dałem 5 lat temu grosze - góra brzęczy dół dudni i mogę powiedzieć że też słucham muzyki.

Tyl odpuściłem bo kable za cienkie i grają dużo ciszej a nie ma kiedy ochoty zarobić drugich. 

 

I rozkręcone, nawet do sprzątania w kuchni dają wystarczająco (bo tam stoją :D) a bass jest za intensywny i trzeba go hamować :rotfl:

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, wid3l3c napisał:

Polecacie jakieś edifiery i inne cuda na patyku, a nikt nie zapytał co ma napędzać te szatańskie zestawy do 250 zeta. 

Jaki kolega ma metraż i co rozumie przez pojęcie "słuchania muzyki". 

Czy ma grać rockpolo z jutuba, czy o zgrozo mp3 128 bit :D a może marzy mu się jednak coś bardziej wymagającego w formacie flac.

 Panie , a jaka to różnica w zestawach do 250zł co będzie napędzało , jaki metraż itd itp ?

 

 

X530 to robiły hałas a nie grały i co je napędzało nie robiło żadnej różnicy . Owszem , jak ktoś nie miał doczynienia z czymś przyzwoitym , tak jak ja kiedyś to i x530/x230  fajnie grały dla młodego człowieka . Bas był jak wspomniałeś , a to najważniejsze :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, wid3l3c napisał:

Polecacie jakieś edifiery i inne cuda na patyku, a nikt nie zapytał co ma napędzać te szatańskie zestawy do 250 zeta. 

Jaki kolega ma metraż i co rozumie przez pojęcie "słuchania muzyki". 

Czy ma grać rockpolo z jutuba, czy o zgrozo mp3 128 bit :D a może marzy mu się jednak coś bardziej wymagającego w formacie flac. 

 

Jak byle jaka dźwiękówka z mobo to inwestycja jakichkolwiek pieniędzy jest bez sensu. 

 

Po tym jak sam zobaczyłem jaka jest różnica między integrą a SB xfi "jakimś tam" to szkoda gadać. 

 

Równie dobrze może kupić cokolwiek za stówę i nie zobaczy różnicy - nie uwzględniając powyższego. 

 

Sam mam logitecha x530 bez tylnych satelit czyli 2.1 bo nie mam gdzie rozstawić a za całość dałem 5 lat temu grosze - góra brzęczy dół dudni i mogę powiedzieć że też słucham muzyki.

Tyl odpuściłem bo kable za cienkie i grają dużo ciszej a nie ma kiedy ochoty zarobić drugich. 

 

I rozkręcone, nawet do sprzątania w kuchni dają wystarczająco (bo tam stoją :D) a bass jest za intensywny i trzeba go hamować :rotfl:

Już podjąłem decyzje, wziąłem te które Polecił "Arnold" https://allegro.pl/oferta/glosniki-genius-2-0-sp-hf1800a-ver-2-60w-drewno-12593039237 na olx znalazłem używane za "80" złotych, do tego kupiłem na promocji wzmacniacz od "Creative Sound Blaster G3" za 92zł nie wydałem dużo i za tą cenę obstawiam że fajnie będzie to grało :D, co myślicie o tym ? łączny wydatek 172zł + 10 ziko przesyłka
@Arnold co jest czemu smuteczek :D?

Głośniki dotarły, na wzmacniacz będę musiał poczekać ale jestem bardzo zadowolony z nich :D

 

 

Edytowane przez polop0123
Aktualizacja tematu
  • Smutne 3
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, różne są podejścia do tematu. Ogólnie szrot w niższej niż zazwyczaj cenie to nadal szrot, różnica to cena. Niemniej ten zestaw za te 200zł nie wydaje się głupi ;) Pobrzdąka i da się tego słuchać. Co do słuchawek za 200zł to jakościowo można by wyjść lepiej, ale nadal potrzebujemy jakiegoś źródła do nich.

  • Że co, proszę? 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...