Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejo przeglądając ostatnio internet natknąłem się na tego producenta akcesoriów telefonowych
Wszystko legitnie, mają zwroty do 100 dni itp :bicz:.

Posiadają wielką ofertę i ciekawy wybór akcesoriów do telefonów polecam gorąco
Edit: Panowie w komentarzach też mnie trochę namówili pozdrowienia dla nich :)
 

Edytowane przez adivxv
możliwy spam
Link to post
Share on other sites

Mam od nich transmiter FM na 12V i działa fajnie - kupiony w biedrze.

 

Mam kilka kabli 2 metrowych USB-C, 2 kupione na allegro, np. takie:

image.png.70f700752f65075ad553bfb40382f52f.png

jestem bardzo zadowolony, S10Lite ładują mi na byle jakiej ładowarce zwykle w godzinę z kawałkiem od 15-20% - osiąga 2A na 2m a to już jest ogromny sukces :D oploty solidne, nic się nie strzępi. Dioda LED niestety na tyle mocna że w nocy świeci za mocno :)

 

Mam też kable od nich kupione w biedronce na "stare" USB - też dają radę, fajne są, bo są dwustronne - w sensie nie trzeba obracać wtyczki by do portu wsadzić.
Bo o ile USB-C jest, tak micro USB jest tylko jednostronne.

 

@BlackCoffe jaką ładowarkę? bardzo się grzeje?

Szukam i powiem szczerze kupiłem jakiegoś chińczyka za 2 dychy w Biedrze :D ładuje ładnie po 2A ale grzeje się pieruńsko.

 

Żonie zamówiłem kiedyś ring do telefonu, również produkcji Baseusa:

image.png.c22ab8522eeb0c68a28f727582824ccf.png

toto to gó**o jest, klej trzymał dobrze, ale na zawiasie bardzo szybko wyrobiły się gniazda wokół trzpienia i było po uchwycie.

 

Nie mam doświadczenia z bardziej zaawansowanymi urządzeniami od nich, kable raczej mogę polecić.

Edytowane przez wid3l3c
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Baseus, to znana chińska firma (przynajmniej dla mnie), gdyż od dawna widzę ich produkty w chińskich sklepach. Teraz mają oficjalne strony w wielu krajach. Jakoś nie mam żadnego produktu od nich, ale nie miałbym żadnego oporu, żeby kupić. Ostatnio kupowałem kabel i tylko długie oczekiwanie na przesyłkę (z Chin) zdecydowało, że wybrałem jakiś inny lokalnie dostępny kabel.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • BlackCoffe zmienił tytuł na Co sądzicie o producencie Baseus?

Mam od nich rozdzielacz hdmi jakoś daje rade ale miałam też kable hdmi i piec sztuk padło niemal w jednym czasie na przełomie maj - lipiec.
Z dnia na dzień zaczęły się utraty sygnału, szumy, brak dźwięku, albo obrazu.
Wszystkie Wymieniłem na bociana.

Osobiście mam mieszane uczucia co do marki i jakości powiedział bym że takie 5+/10.



P. S. Był też kabel do poco x3 niby miła być turbo charge , ale nie było.
Wymieniłem na polecony mi ugreen i bez problemu działa.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

W takim razie polecam firmę BlitzWolf dlatego, że mam sporo urządzeń: ze 4x słuchawki BT, 2 ładowarki (3x i 4x USB), kable. Niektóre akcesoria mam ponad 5 lat i żadnych negatywnych uwag. Jeden plastikowy pałąk w słuchawkach nausznych pękł chyba po 5 latach, ale kawałkiem blaszki i nitami naprawiłem go. Z tej firmy biorę akcesoria nie zastanawiając się.

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • Eriot zmienił tytuł na Polecam Baseus
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o produkty, nie można powiedzieć złego słowa, jednak jeśli chodzi o samą firmę, to brak możliwości kontaktu jest śmieszny, konsultanci którzy mają być dostępni od godziny 8 do 16 nie ma ich o 10:00 też bym chciała tak pracować, numer telefonu z botem który odsyła nas do konsultanta którego nie ma, wiec pozostaje wysłanie wiadomości e-mail na który odpowiedzieli godzinę później po tym jak moja paczka została już rzekomo nadana gdzie o odbiorze paczki dostałam informacje około godziny 12. Ale o godzinie 10 już nie można było nic zmienić w zamówieniu bo ponoć nadana śmiech na sali, brak informacji dlaczego nie da się skontaktować z nimi telefonicznie, dlaczego nie ma konsultanta który jak wcześniej wspominałam miał być od godziny 8. A i brak odpowiedzi na informacje jaka będzie moja kwota zwrotu pełna bo przez ich stronę za sprzęt który zapłaciłam 73.80 mam mieć zwrot w kwocie 20 paru złotych po odjęciu już 9 zł za zwrot paczki. Tak wiec jeśli kupować ich produkty to już myśle ze lepiej wybrać coś innego skoro firma podchodzi z takim podejściem do klienta i ma ze tak się wyrażę wywalone.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...