Skocz do zawartości

Ada Lovelace - wątek o kartach RTX 4000


Recommended Posts

1 godzinę temu, droid napisał:

Heja wszystkim!

 

W co iść rtx 4070 czy rx 7800 xt  dla GTA 6?

 

Nikt teraz nie testuje GTA 5 na nowych kartach, może tutaj jest miłośnicy tego tytułu? 

PC ma być dla 12 latka, więc nawet nie wiem którą grafikę wybrać. Nigdy nie grałem w GTA5 też.

Platforma natomiast na Ryzen 7600X.

 

Dziękuję z góry za cenne info.

 

4070 dlss i frame generator sie przydaje.

 

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ostatnie GTA, w jakie grałem to Vice City. W San Andreas odrzucała mnie grafika i główny bohater (jedynym czarnym, jakim mógłbym zagrać to Cahirem albo Emyrem), w GTA IV niestabilność wersji pirackich a "piątkę" chyba za dużo naoglądałem się na benchmarkach. Co nie zmienia faktu, że na ostatniej cześci po prostu zarobili górę siana. 

Link to post
Share on other sites

W pierwsze dwuwymiarowe edycje nie grałem - za dzieciaka nie miałem kąkutera do grania/konsol. III mi nie działała - dalej problemy sprzętowe. Vice city poezja, San Andreas znowu ni ruszyło na archaicznym kompie a później już do niego nie wróciłem. IV GENIALNA - moja ulubiona część całej serii, mimo że mainstream nie podzielał mojego zdania. V spoko, ograna ale żeby się nad nią wiele rozwodzić? Nie rozumiem fenomenu. 

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, droid napisał:

GTA 5 też jest chyba grą 18+  czy też chodzisz po forach pouczać nastolatków nie grać w to?

 

Po prostu w takim przypadku nie pisz, że ma to być komputer dla dziecka. Gdybyś tego nie napisał, to bym się nie przyczepił. Szukasz karty pod konkretną grę i tyle :)

Link to post
Share on other sites

https://www.purepc.pl/nvidia-wstrzymala-produkcje-kart-graficznych-geforce-rtx-4080-i-rtx-4070-ti-niebawem-zapowiedz-modeli-super

 

Czyli zgodnie z moimi przypuszczeniami: zatrzymanie produkcji 4070 Ti i 4080 = wydanie wersji super w tych samych cenach. Do tego 4070S wjeżdża z 500 PLN wyższą ceną od nonS i to by było na tyle z Ada. 4080 Ti nie będzie, 4090 Ti też raczej nie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...