Skocz do zawartości

Kilka części na gwarancji. Pure base 500, msi b560m mortar wifi


Recommended Posts

Cześć. Na sprzedaż posiadam:

- obudowę BeQuiet Pure Base 500 gray z oknem (półtora roku gwarancji w X-Kom) - sprzedane

- płytę s.1200 MSI B560M Mortar Wifi (2 lata gw w Morele) - sprzedane

- zasilacz Corsair RMx 750W (5 lat gw w Komputronik) - 450

- chłodzenie AiO Cryorig A40 (już bez gwarancji) - 200

 

Obudowa ma cały czas folie na szybie i napisie be quiet. Do wszystkiego pełen komplet, śrubki, pudełka, instrukcje, faktury itd.

 

20220817_165647.jpg

20220817_165853.jpg

20220818_064103.jpg

20220818_073929.jpg

20220818_074251.jpg

20220818_081250.jpg

20220818_081217.jpg

Edytowane przez vikingpl
Dodane zdjęcie aio
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jacekgothic napisał:

Wszystkie sprzedawane przedmioty muszą być na zdjęciach, lub linki do aukcji na allegro.

Dodane zdjęcie chłodzenia Cryorig.

 

35 minut temu, Tiamina napisał:

Jestem zainteresowany Pure Base 500 ale jak mam dać tyle co chcesz,to wolę dołożyć do nowej obudowy.

https://www.ceneo.pl/85935845

 

 

 

 

Według ceneo najtaniej w tym momencie to 400zł zatem 25% więcej. To już Twoja decyzja. Obudowa ma pełen komplet włącznie z foliami i wygląda jak nowa. Za darmo jej nie oddam.

Link to post
Share on other sites
55 minut temu, jacekgothic napisał:

Gdzie? Ja tam widzę dwa pracujące wentylatory, nic więcej.

Następnym razem takie ogłoszenie zostanie usunięte, obecne popraw...

Czy teraz jest ok? Zaraz ktoś powie ze na zdjęciu był też ram i go oszukałem bo nie ma w zestawie (po olx wiem że są takie kwiatki).

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, vikingpl napisał:

Według ceneo najtaniej w tym momencie to 400zł zatem 25% więcej. To już Twoja decyzja. Obudowa ma pełen komplet włącznie z foliami i wygląda jak nowa. Za darmo jej nie oddam.

To nie jest produkt ze sklepu,licz połowę ceny + mój koszt wysyłka.Szybko się decyduj bo ja nie mam czasu,muszę złożyć komputer i kompletuje podzespoły.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę jakoby używane części miały być sprzedawane z automatu za połowę ceny. Wręcz wydawać by się mogło że w przypadku ofert przedmiotów używanych cena jest uzależniona m.in. od stanu technicznego, gwarancji itd. Także dzięki za ofertę. 

Edytowane przez vikingpl
Link to post
Share on other sites

To ci napisałem,twoja cena + koszt wysyłki i nie wiele dokładam,mam ze sklepu za 400zł.A tak swoją drogą ta obudowa kosztowała w normalnej cenie 350zł w promocji 300zł ale wiadomo,że podnieśli na wszystkim ceny ale w nowych cenach te obudowy nie są tyle warte.Już składałem w tej budzie kompa to wiem.

 

P1110419.thumb.JPG.3364202a33ab9b76ec1e78dfe29eb5e6.JPG

Link to post
Share on other sites
W dniu 17.08.2022 o 21:39, vikingpl napisał:

Jesteśmy w Polsce więc obowiązującą w tym kraju walutą jest PLN. Ceny podane w złotówkach. 

Ja jestem , ale nie wiem czy Ty jesteś w kraju, tu na forum jest cała europa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...