Skocz do zawartości

[SPRZEDANE] Laptop DELL PRECISION 5510 i7 32GB 512Gnvme QUADRO W10 4K


Recommended Posts

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dell-precision-5510-i7-32gb-512gnvme-quadro-w10-4k

Cena 2106zł (końcówka jest ze względu na marżę Allegro :()

 

Latptop całkowicie sprawny, zakupiony w mojej poprzedniej pracy w styczniu 2020r, ja go odkupiłem. Pracowałem od początku na linuksie (Kubuntu), aktualnie spowrotem zainstalowałem Windows 10 Pro (klucz wbudowany w płytę gł.). Sterowniki zainstalowane, użytkownika przywita ekran pierwszej konfiguracji.
Bateria
Rok temu wymieniona na większą - Dell 84Wh, na linuksie wytrzymuje ok 4h, ale linuks ma bardzo kiepskie wsparcie optymalizacji zużycia energii. Na Windowsie powinno być o wiele lepiej.
Dysk
Nowy, wyjęty z mojego aktualnego laptopa którego kupiłem jako nowy.
Ekran
Bez bad pikseli czy duszków. Jest po prostu rewelacyjny, bije na głowę ten w moim aktualnym laptopie (Thinkpad) i jako programista na pewno będę za nim tęsknił. Dotyk działa ale wyłączyłem go w UEFI bo nie używałem.

Laptop nosi normalne ślady użytkowania, rysy. Brak 2 śrubek od spodu (zgubiłem).

W zestawie oryginalna ładowarka Dell 130W

 

UWAGA! Nie odwołuję ofert. Jako osoba prywatna nie jestem zobowiązany do przyjmowania zwrotów - proszę o rozsądną decyzję zakupową. Osoby z lubelskiego zapraszam do obejrzenia przed zakupem u mnie w Lublinie.

 

Procesor: Intel Core i7-6720HQ 2,70 - 3,60 GHz, 4 rdzenie, 8 wątków, 6 MB pamięci cache
Grafika dedykowana, Nvidia Quadro M1000M, pamięć: 2 GB GDDR5
Pamięć RAM: 32 GB DDR4
Dysk: 512 GB SSD M.2 NVMe Micron
Napęd: Model beznapędowy
ekran 15,6″ UHD (4k) IPS
Złącza: 2x USB 3.0 Typu A, 1x USB Typu C (Z obsługą Thunderbolt 3), 1x HDMI, 1x Audio Jack Combo
Multimedia: czytnik kart pamięci, głośniki, kamerka, mikrofon
Bateria: Dell 84Wh (oryginalna, większy model)
Zasilacz: Dell 130W (oryginalny)
Klawiatura QWERTY PL, podświetlana
Komunikacja: Wi-Fi, Bluetooth

Windows 10 Professional 64bit PL

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites
  • doman18 zmienił tytuł na [SPRZEDANE] Laptop DELL PRECISION 5510 i7 32GB 512Gnvme QUADRO W10 4K

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...