Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problemy ze spadkiem wydajności. Nie mam pojęcia co nie wyrabia. Problemy sa w grach fps (lol, cs:go). Poczatkowo wszystko smiga idealnie, po jakims czasie grania jakby fpsy spadają i czuc dyskomfort.

Sprzęt:

-zasilacz seasonic s12 III 500W

-monitor aoc 144hz

-nvidia gtx 1060 6gb

-amd ryzen 1600af

-ram Crucial 16GB (2x8GB) 3000MHz Ballistix Sport LT Gray CL15

-dysk ssd goodram cx400

-Gigabyte b450m ds3h

-cooler fortis 3

-windows 10home

Wrzucam screena z hwinfo po odpaleniu kompa i podczas gdy mam wyżej wymienione spadki.

Jakby trzeba było potrzeba więcej screenów z jakichś programów to nie ma problemu.

Licze na pomóc, bo nie mam pojecia co jest nie tak

problemy ze spadkiem fps.png

po po po po po.png

Edytowane przez VeGooooo
Link to post
Share on other sites

Mi się wydaję, że nic nie robiłem. Po tym jak się pojawił kupiłem chłodzenie, zrobiłem oc procka, ale delikatne i nic to nie dało. Właśnie nie mam pojęcia w czym tkwi problem. A może być problem jakiś z zasilaczem? Tylko dziwne, że te spadki nie są zauważalne od razu tylko po jakimś czasie gry.

 

edit. jak cs chodzi to teraz jak Ci odpisywałem to muliła nawet przeglądarka

Edytowane przez VeGooooo
Link to post
Share on other sites

10 home

4 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Wrzuć screeny po spadkach bo tam widze tylko po uruchomieniu

pierwszy screen po uruchomieniu, drugi po spadkach(pierwszy post). Właśnie nie ma nic niepokojącego po spadkach na tym screenie (chyba, że ja nie widzę)

edit. pierwszy spadki, drugi po uruchomieniu, my bad

Edytowane przez VeGooooo
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, VeGooooo napisał:

pierwszy spadki,

To tam jest 1:46, po minucie masz już spadki, użycie gpu ? Jak nie to zrób jak piszę, możesz jeszcze zrobic test: https://www.userbenchmark.com/

 

1 minutę temu, VeGooooo napisał:

Ups, myślałem, że wystarczy włączyć. Działam, tak jak napisałeś. Niedługo wrzucę poprawne screeny.

Spoko, człowiek się uczy całe życie

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, xardas228 napisał:

Możesz sprawdzić czy nie występują dziwne błędy w podglądzie zdarzeń(filmik z win 7, ale na 10,11 są podobne)

Jeśli tam nic nie znajdziesz przeskanuj też PC AdwCleaner a jeśli nie masz antywirusa to dla pewności możesz też puścić ESET.

 

 

adwcleaner i eset nic nie znalazły. Sprawdziłem ten podgląd zdarzeń, ale dla mnie to trochę jakby miesięczne dziecko miało nagle zacząć mówić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...