Skocz do zawartości

MIKROFON do gier online do 100 zł lub mniej.


Recommended Posts

7 godzin temu, iSkuLL napisał:

Osobiście uważam, że takie mikrofony to trochę słaba opcja. Lepiej dołożyć tę 100 i kupić od razu słuchawki z mikrofonem który pewnie spisze się lepiej.

 

Nie wiem, jak bardzo znasz rynek i jak wiele sprzętu miałeś, ale zazwyczaj mikrofony dodawane do headsetów są zwyczajnie słabe, porównywalne do jakości mikrofonów za złotych 15-20... Niewiele jest headsetów, które mają naprawdę dobrej jakości mikro, a i sens kupowania headsetu, gdy ktoś chce sam mikrofon jest znikomy.

 

Kupno osobnego mikrofonu to najlepsza opcja jeśli zależy nam na jakości, a za 100zł można już kupić naprawdę dobrze brzmiące mikrofony. Od siebie po prostu polecam popatrzeć na YT, na filmiki, bo zwyczajnie wiara nagrywa próbki nagrań, co bezpośrednio oddaje jakość mikrofonu bez potrzeby opisów/recenzji, które mogą być mocno subiektywne.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 13.05.2022 o 20:11, FeX napisał:

 

Nie wiem, jak bardzo znasz rynek i jak wiele sprzętu miałeś, ale zazwyczaj mikrofony dodawane do headsetów są zwyczajnie słabe, porównywalne do jakości mikrofonów za złotych 15-20... Niewiele jest headsetów, które mają naprawdę dobrej jakości mikro, a i sens kupowania headsetu, gdy ktoś chce sam mikrofon jest znikomy.

 

Kupno osobnego mikrofonu to najlepsza opcja jeśli zależy nam na jakości, a za 100zł można już kupić naprawdę dobrze brzmiące mikrofony. Od siebie po prostu polecam popatrzeć na YT, na filmiki, bo zwyczajnie wiara nagrywa próbki nagrań, co bezpośrednio oddaje jakość mikrofonu bez potrzeby opisów/recenzji, które mogą być mocno subiektywne.

Mam HyperX, które mają 4 lata i kosztowały mnie 149 zł i nigdy nikt mi nie powiedział, że coś mi piszczy, coś mi tnie. Kilka razy zdarzyło mi się nawet być na Streamie i słuchałem sam jak brzmią te słuchawki i nie było żadnego problemu, oczywiście nie można mówić o super jakości, ale do grania? Moim zdaniem to nie ma wgl sensu. Plus jest mega nie wygodne, bo masz przed twarzą mikrofon, a nie oszukujmy się za 100 nawet 200 ciężko kupić mikro na ramieniu :)

Link to post
Share on other sites

Miałem HyperX Cloudy kilka razy w życiu i nikt mi nie powie, że mają dobry mikrofon. Mikrofon to jest akurat najsłabsza część tego headsetu, ale mimo wszystko taki mikrofon będzie dla wielu wystarczający. Niby wszystko słychać i problemów raczej nie będzie, ale nie zmienia to faktu, że jak ktoś chce mieć dobrej jakości mikrofon to niech zwyczajnie zapomni o headsetach. Oczywiście są wyjątki i znajdziemy całkiem fajny mikrofon np. w MH751, ale po kiego wała komuś headset, jak chce mikrofon? xD

 

Pierwszy lepszy filmik. Już mówiłem, szukając na yt masz zwyczajnie nagrania, nie wiem jak inaczej i prościej chcesz sprawdzić jakość ;)  

 

 

6 godzin temu, iSkuLL napisał:

nigdy nikt mi nie powiedział, że coś mi piszczy, coś mi tnie

 

No gdyby coś takiego miało miejsce to od razu sprzęt do kosza, lol

Ty widocznie chcesz mieć po prostu działający i tyle, inni mogą chcieć dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

Zaproponuje ci Zalman zm-mic1.

Trochę się na nim pograli w różne gierki od klasycznej American army lata temu po lrzes cs:go, dota..... I mik nigdy nje narzekał ze złe mnie słychać czy na jakieś szumy trzaski.

Mam ten mikrofon po dziś dzień i działa, kosztuje grosze a spisuje się lepiej niż nie jeden w tych pro gejmerskich słuchawkach.

Link to post
Share on other sites

Również polecam Zalmana, ale bywa upierdliwy z niektórymi ubraniami, jak pojawia się tarcie itp.

 

Od siebie dodam, że w promocji kupiłem dwa mikrofony Hykker z biedronki, wtedy wyszło mnie to 50zl sztuka. Jakość dźwięku za te pieniądze na prawdę świetna. Znajomi od razu zauważyli zmianę na duży plus i pytali się co za mikrofon kupiłem. W zestawie popfiltr, piankowa nakładka, długi kabel i ramię, trochę liche w wykonaniu, ale spełnia swoje zadanie. 

Na prawdę polecam, znacznie lepszy mikrofon niż wbudowane w słuchawki pierdziawki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...