Skocz do zawartości

Zmiana monitora pod RTXa 3080 (pytanie o wasze opinie, sugestie)


Recommended Posts

Monitor LED bez bleedingu prawie nie możliwe. Może lepiej OLED LG C2 42:) To inny typ panelu i tu świeca piksele.

 

https://www.techspot.com/review/2507-lg-c2-monitor/

 

Chyba że jednak 42 cale to za dużo.

 

Albo inny typ Panelu nie ips a VA jak Samsung Odyssey G7, na pewno lepszy od ips do grania wieczorem/przy słabym oświetleniu.

Bo ten LG co masz to jeden już z lepszych monitorów. Jak ci nie podpasowal mało jest lepszych.

 

Np Dell Alienware OLED 34 cale ale tu 6600zl i trzeba czekać

 

 

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites
36 minut temu, wrobel_krk napisał:

Monitor LED bez bleedingu prawie nie możliwe. Może lepiej OLED LG C2 42:) To inny typ panelu i tu świeca piksele.

 

https://www.techspot.com/review/2507-lg-c2-monitor/

 

Chyba że jednak 42 cale to za dużo.

 

Albo inny typ Panelu nie ips a VA jak Samsung Odyssey G7, na pewno lepszy od ips do grania wieczorem/przy słabym oświetleniu.

Bo ten LG co masz to jeden już z lepszych monitorów. Jak ci nie podpasowal mało jest lepszych.

 

Np Dell Alienware OLED 34 cale ale tu 6600zl i trzeba czekać

 

 

Cóż, chodzi mi o rozmiar, nie wyszło mi z TV, oleda nie chce (chwilowo bo jednak ich żywotność dość marna dla mnie) . Co do samsunga to duzo czytam ze ma problem z softem, z matryćą (paski i kropki na jednolitych kolorach).

Wiem że nie da sie zdobyc monitora led bez tego ale chodzi ze z jak najmniejszym. Duzo o Dellach że ógólnei maja wysoki poziom spasowania.

Link to post
Share on other sites

@wrobel_krkOstatecznie kupno 42/43 calowego TV, samsung Qn91B wyglada spoko ale jest zaaaaaaadrooooogiiiii, może sie wtrzyma mi poczekam jak spadnie jego cena do ~3500zł

 

Tym bardziej żę ma opcje 21:9 (i 32:9) wiec miałbym 2 monitory w jednym

Edytowane przez stach122
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...