Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na sprzedaż mam swoją prywatną kartę graficzną RTX 3060 ti XC2 od EVGA. Zakupiona u oficjalnego przedstawiciela producenta 15.12.2021 i od tej daty obowiązują 24 miesiące gwarancji sprzedawcy (gwarancja sklepowa, sklep Inet w Szwecji) 

 

Karta została zarejestrowana na stronie producenta i dzięki temu przysługuje 36 m-cy gwarancji od daty produkcji (międzynarodowa gwarancja producenta "Evga" realizowana przez serwis w Niemczech).

 

Napisałem do EVGA w sprawie informacji nt. daty produkcji tej konkretnej sztuki, czekam na odpowiedź. Przypuszczam, że karta miała jakieś 6 m-cy zanim ją kupiłem (otrzymam dokładną informację to zaktualizuję opis).

 

DODATKOWO mam możliwość przedłużenia gwarancji do 60 m-cy (od DATY ZAKUPU) na stronie EVGA, opcja aktywna do 14/3. Jeśli przyszły właściciel byłby zainteresowany to byłby to koszt 64€.

 

Co do samej karty - przyzwoita konstrukcja, dwa wentyle, jest to model mało-formatowy (krótka) więc pasuje idealnie do obudów SFF; do zasilania potrzebuje pojedynczej wtyczki 8-pin.

 

Karta niekrecona, nie modowana, nie kopała kryptowalut; pracowała w dobrze wentylowanej obudowie, w pełni sprawna, zero problemów. Sprzedaje z powodu zakupu mocniejszej karty z blokiem wodnym.

 

Cena: 3000 pln, w to wliczona przesyłka paczkomatem. Możliwe allegro ale wtedy doliczam prowizję. 

 

Po opinie o mnie odsyłam do wątku o sprzedających. 

 

Preferowany odbiór osobisty we Wrocławiu. 

 

Polecam!

 

PXL-20220219-183658443.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...