Skocz do zawartości

Dell S2721DGFA 27" 1440p 165Hz gwarancja 2 lata, Tablet Galaxy S5e WiFi


Recommended Posts

Cześć. Do sprzedania mam znany i lubiany monitor Dell S2721DGFA, zakupiony w maju (3 lata gwarancji od tego czasu). Posiadam pełen komplet, wszystkie kable, pudełko, dokumentację.

OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/monitor-dell-s2721dgfa-165hz-1440p-2-lata-gwarancji-CID99-IDO2e2j.html

Cena: 1650zł, można odebrać osobiście w Łodzi albo wysyłam kurierem DPD.

 

Sorki za słabe zdjęcie "z karteczką" ale akurat mocno świeci słońce.

20220225_150401.thumb.jpg.67807e1aa3df13bbe476508d2f1a6079.jpg

 

 

 

--------------------------

Dodatkowo do sprzedania mam także tablet Samsung Galaxy S5e, zakupiony w sierpniu w OLE OLE, używany sporadycznie w domu. Chyba jedno z lepszych urządzeń w tej cenie, ze świetnymi głośnikami (by AKG), ekranem amoled wysokiej rozdzielczości (2560x1600). Również pełen komplet, ładowarka nawet nigdy nie używana (identyczną mam do telefonu).

Cena: 1300zł

https://www.olx.pl/d/oferta/tablet-samsung-galaxy-s5e-wifi-4gb-64gb-amoled-dolby-atmos-gw-1-5-roku-CID99-IDO4f8j.html

Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...