Skocz do zawartości

Dell Inspirion 3567 i5/8/128


Recommended Posts

Dzień dobry!

Na sprzedaż posiadam laptopa marki Dell, konkretnie model Inspiron 3567. Jestem pierwszym właścicielem laptopa, jest bardzo zadbany i w ogóle nie wygląda na swój wiek - kupiony był pod koniec sierpnia 2017.

Laptop jest w jednej z wyższych opcji wyposażenia tego modelu:
- Procesor i5 7200U
- 8GB RAMu (oryginalnie było 4, dokupiłem drugą kość)
- 128GB SSD (oryginalnie HDD o pojemności 500GB, ale był zbyt wolny)
- Karta graficzna Radeon R5 430M
- Wyświetlacz Full HD (wychodziły również z matrycą 1280p)

Był używany do nauki i podstawowych prac biurowych, zdarzyło mi się odpalić na nim Heroes’y, ale to dla niego żadne obciążenie. Nie jest to demon prędkości, ale jest więcej niż wystarczający do przeglądania internetu, prac biurowych w Office czy podstawowych gier online.

W zestawie niestety sam laptop i ładowarka - ze względu na upływ czasu nie wiem nawet gdzie szukać pudełka i papierów od producenta, jako że przeprowadzałem się od zakupu laptopa 3 razy. Jest zaktualizowany do najnowszego Windows, wszystkie sterowniki - jest gotowy dla nowego właściciela, któremu jest gotowy posłużyć jeszcze kilka lat.

Sprzedaję jako osoba prywatna, w związku z tym nie przyjmuję zwrotów niezależnie od powodu. Zdaję sobie sprawę, że usługi kurierskie nie są doskonałe, zapewniam zatem, że paczka będzie ubezpieczona. Podczas odbioru osobistego oczywiście nie będę go pakował w 3 warstwy kartonów :)
 
Cena laptopa to 1100 PLN.
Koszt wysyłki to 20PLN, ubezpieczoną paczką DPD/DHL - nie wysyłam za pobraniem. Odebrać osobiście można we Wrocławiu.

Zapraszam do zakupu!

 

IMG-2006.jpg IMG-2007.jpg IMG-2009.jpg IMG-2008.jpg IMG-2010.jpg IMG-2006.jpg IMG-2007.jpg IMG-2009.jpg IMG-2008.jpg IMG-2010.jpg 

Edytowane przez ADXM_
Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...