Skocz do zawartości

kingston a2000 1 TB i tb prędkość kopiowania słaba?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wrobel_krk,

Recommended Posts

Witam czy to normalnie prędkości dla tego dysku? z tego co wyczytałem powinno być 800-1000MB/s+  czy to prawda? u mnie albo coś nie tak albo nie wiem, chyba ze tak ma być

dodam że dysk podłączony pod 1 złącze z radiatorem, specyfikacja pc w sygnaturze 

F7flGUX.png
NfXnbaR.png
EXnrlPc.png

 

 

Edytowane przez Kisiel1314
Link to post
Share on other sites
  • Kisiel1314 zmienił tytuł na kingston a2000 1 TB i tb prędkość kopiowania słaba?
  • Rozwiązanie

40 gb powinno się kopiowac w obrębie tego samego dysku koło 65 sekund. Jeśli dysk jest wypełniony w 80% to prędkość kopiowania spada nawet 2x

Masz zapełniony w połowie to już nie będzie tak jak w testach na pustym dysku. Pokazuje 75 sekund dla 29gb więc nie jest źle

Edytowane przez wrobel_krk
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kisiel1314 napisał:

Witam czy to normalnie prędkości dla tego dysku? z tego co wyczytałem powinno być 800-1000MB/s+  czy to prawda? u mnie albo coś nie tak albo nie wiem, chyba ze tak ma być

dodam że dysk podłączony pod 1 złącze z radiatorem, specyfikacja pc w sygnaturze 

bo to realne urzytkowanie.tuaj sie wiele podniecalo rożnymi dykami np mx500 albo ze maja na innym po 2000mb,3000  a w realu  było często o 300 mb albo i 150.

zalezy co kopiujesz i gdzie

Edytowane przez janek20
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
45 minut temu, wodego napisał:

użytkowanie

dykami - my tu o dyskach piszemy, nie dykach.

 

Producent podaje dane z benchmarka, więc wszystko jest ok. Duże pliki po zapełnieniu bufora zwalniają.

 

ja pisałem o dykcie muj borze człowieku, temat jest wyczerpany wjenc nie nabijaj postuw!

Link to post
Share on other sites

Jest jak @zbiku90wyżej napisał, ogranicza cię dysk systemowy. Coś mi właśnie podejrzanie wyglądały te 490MB/s, zwłaszcza że w CDI była inna zakładka dla C, sygnalizująca że jest to inny dysk. No i sygnatura jest też podpowiedzią. Choć pulpit można przenieść na inną partycje, stąd pytanie dla pewności. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...