Skocz do zawartości

CoD Warzone - Czarny ekran


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez pawluto,

Recommended Posts

Czy tylko ja mam takie problemy z Warzone ?

Raz dobrze sie gra a raz wywala czarny ekran i wywala do pulpitu...

Czytając inne wpisy w necie to problem dotyczy wielu graczy.

Ustawienia kompa nie mają znaczenia - nawet jak zmniejszyłem rozdzielczość i poziom opcji grafiki na niski to jest to samo więc jest to problem chyba samej gry...

Może ktoś to miał i zna recepte na naprawę ?

Od razu podpowiem - sprawdzałem wiele porad ( granie w DX11 ... wykasowanie plików w grze ...edycja pliku konfiguracyjnego... reload shaderów...) - nic nie działa.

Jest to trochę ośmieszające firmę Activision i Blizzard bo pokazuje jaki poziom programistów tam mają.

Dla przykładu konkurent w grach w multi czyli sławny WOT czyli czołgi jest grą praktycznie bez wad technicznych - grafika świetna - optymalizacja idealna -

zero problemów - instalujesz i grasz ...nic cie nie wywala - wszystko konfigurowalne.

Dla odmiany Warzone - problemy z samą grą - wywalanie do pulpitu - wywalanie tzw. bluscren...

Gra potrafi się wywalić nawet w meny początkowym (tym gdzie nasz wojak idzie sobie...) - a to jeszcze nie jest sama gra czyli pełne obciążenie kompa.

W ustawieniach masa opcji ale niektóre dziwnie się zachowujące - u mnie dla odmiany nie da się przestawić odświeżania ekranu z 75 na 60 ...

Po prostu musze grać w 75 i tyle mimo że jest opcja zmiany na 60...gdy daje na 60 to i tak przywraca na 75...

Wstyd że Białoruscy i Ukrainscy programiści przebijają o 100 procent programistów z USA , jak i nie z całego świata , bo podejrzewam że Activision zatrudnia programistów z wielu krajów...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Sam sobie odpowiem :)

Otóż u mnie pomogło ustawienie pamięci wirtualnej na 16000 i przestawienie priorytetu w menadżerze zadań ( plik ...exe) z wysoki na normalny.

Dziś pograłem przez kilka godzin i ...ZERO wywaleń z gry (czarny ekran i pulpit...)

 

Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...