Skocz do zawartości

Gry do ponownego przejścia w 4K


Recommended Posts

10 godzin temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Control :wariat:

Ale bez 3080K i 12700K nie podchodź :wariat:

Control to wcale nie taki upierdzielacz PC jak C2077. Na pokładzie mam 9900K+RTX3080.

Na razie do porównania pobieram Metro Exodus, C2077, Death Stranding, FC6, AC Valhalla, Control, Godfall, Days Gone, RDR2, Forza H5. :)

Łooo paaanie... 1TB M.2 zapełnione xD

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 28.12.2021 o 19:46, bonuz napisał:

Cześć!

Jakie tytuły warto sobie przypomnieć po przesiadce z 2K na 4K? Coś z krajobrazami?

 

To te same gry bedo, bez sensu przechodzić po raz któryś.

Edytowane przez Kuba
Link to post
Share on other sites

Ograłem przez chwilę kilka tytułów po przesiadce z 2K(27") na 4K(28") i zamieszczam oceny w skali "szału":

 

C2077 - bardzo duży szał ale bez DLSS, DLSS ssie.

AC Valhalla - praktycznie bez szału. W teksturach, które w 2K były lekko rozmyte, teraz widać wyraźnie ich niedopracowanie.

Control - niewielki szał, DLSS prawie bez znaczenia.

Godfall - prawie bez szału.

Days Gone - niewielki szał.

Forza H5 - spory szał.

RDR2 - bardzo duży szał ale bez DLSS, DLSS ssie.

FC6 - zero szału, dalej chłam.

 

Pozostało jeszcze kilka tytułów do ogrania, ale póki co potwierdza się moja opinia odnośnie topowych kart graficznych i ich gotowości do 4K, czyli nadal są za słabe. Co z tego, że masz 4K, skoro aby rozgrywka była płynna musisz obraz pogorszyć niedoskonałą techniką DLSS?!

 

Death Stranding - spory szał.

Metro Exodus Enhanced Edition - bardzo duży szał. DLSS zdaje się działać tak samo jak natywna rozdzielczość.

Horizon Zero Dawn - mały szał. DLSS zdaje się działać lepiej niż natywna rozdzielczość.

Edytowane przez bonuz
Dodanie pozycji
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...