Skocz do zawartości

Aplikacja typu Windows Media Player do streamowania muzyki na TV


Recommended Posts

Hej,

Szukam programu typu Windows Media Player na którym będę mógł streamować playlistę utworów muzycznych na Telewizorze.
Na razie odkryłem tylko że WMP ma taką opcję, niestety nie podoba mi się zbyt jego interfejs, w dodatku brak możliwości zmiany białego schematu na czarny itp, pomijam, że utwory nie lecą automatycznie tylko sam muszę klikać każdy po kolei jak się skończy jeden.
Czy ktoś ma rozwiązanie tak bym mógł na swoim PC odtwarzać muzykę na swoim TV który jest jednocześnie podłączony do Kina domowego 5.1 więc efekt jest niezły tylko brakuje lepszego oprogramowania.

Najlepsze też i to jest ciekawe, że ja łącze się kablem z routerem ale TV łączy się tylko poprzez wifi z routerem, także pewnie sygnał leci przez router wraz z muzyką, myślałem, że będę musiał ciągnąć 6m kabel HDMI by odpalić muzyke czy film ale jak widać wszystko ładnie leci po wifi.

Fajnie by było móc też podłączyć się poprzez wifi z kinem i nie musiec podłączać głośników do komputera, ale to pewnie nie jest możliwe :)

stream pc to tv.png

W sumie niech ktoś sprawdzi czy tylko u mnie cast to device (udostepnianie do urządzenia typu TV) nie odtwarza automatycznie utworów po kolei? pomimo castowania 10 otworów mp3 i tak odtwarza tylko jeden w tym windows media player

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Przesiedziałem cały dzień i nieważne jaki program to da się udostepnić tylko jeden utwór na TV i ręcznie zmieniac na kolejny, pozostaję więc youtube który ma możliwość zrobienia playlisty + kontrolowania jej też z poziomu telefonu. Musze rozwarzyć tez jeszcze spotify.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...