Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Budżet : 800 zł

Czego potrzebujesz? słuchawki bezprzewodowe

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): gry

Źródło: zintegrowana karta graficzna
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): dźwięk przestrzenny, brak opóźnień 
Inne (wszelkiej maści pytania): Aktualnie posiadam słuchawki noname za 50zl, wcześniej miałem superluxy hd681 Evo oraz hyperx cloud 1 w obu słuchawkach uszkodziłem kabel przy wejściu jack. Dlatego teraz stawiam na bezprzewodowe. Słuchawki uzywane będą do 90% gry i 10% netflix. Zastanawiałem sie nad logitech g pro x wireless oraz artics 9 ale wiele osób odradza zakup że względu na jakość dźwięku. Z poprzednich tematów polecaliście mobius audeze ale jest to ponad mój budżet. Dodam że chciał bym żeby pomimo tego że są bezprzewodowe miały lepsza jakość dźwięku i pozycjonowania od poprzedników.  Z góry dziękuję za pomoc :)

Jak macie jakieś dobre propozycje przewodowe też będę bral pod uwagę ale w tym przypadku warunkiem jest dobrej jakości kabel i wejście jack 

Link to post
Share on other sites

No to się zastanów czego oczekujesz, bo na początku pisałeś o bezprzewodowych, a teraz rozważasz kabel.

Można przyjąć, że znajdziesz przewodowe słuchawki mniej więcej 2x, a może nawet 3x taniej niż ich odpowiednik jakościowy bezprzewodowy.

A jeśli chodzi o gaming i połączenie radiowe to jest strasznie słabo na tym rynku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
38 minut temu, FeX napisał:

No to się zastanów czego oczekujesz, bo na początku pisałeś o bezprzewodowych, a teraz rozważasz kabel.

Można przyjąć, że znajdziesz przewodowe słuchawki mniej więcej 2x, a może nawet 3x taniej niż ich odpowiednik jakościowy bezprzewodowy.

A jeśli chodzi o gaming i połączenie radiowe to jest strasznie słabo na tym rynku.

miałem to samo napisać , temat prowadzi donikąd

Link to post
Share on other sites

Bezprzewodowe brałem pod uwagę ponieważ zawsze niszczę kabel w słuchawkach, ale czytając różne opinie o systemie bezprzewodowych to do 800 nie ma nic godnego uwagi więc jestem skłonny zakupić słuchawki przewodowe ale musi być:

-porządny kabel 

-mikrofon 

-Dobra scena, dźwięk przestrzenny(gram w gry fps, gdzie to ma właśnie dla mnie najważniejsze znaczenie)

I najlepiej jak były by do kupienia w Polsce lub na stronie producenta (nie ufam Amazon czy allixpress)

Link to post
Share on other sites
Bezprzewodowe brałem pod uwagę ponieważ zawsze niszczę kabel w słuchawkach, ale czytając różne opinie o systemie bezprzewodowych to do 800 nie ma nic godnego uwagi więc jestem skłonny zakupić słuchawki przewodowe ale musi być:
-porządny kabel 
-mikrofon 
-Dobra scena, dźwięk przestrzenny(gram w gry fps, gdzie to ma właśnie dla mnie najważniejsze znaczenie)
I najlepiej jak były by do kupienia w Polsce lub na stronie producenta (nie ufam Amazon czy allixpress)
Chłopie ja ty nie ufasz amazonowi to grubo xD ...

Jeśli uwaliles kabel w dwócha parach słuchawek w tym samym miejscu To znaczy że o nie nie dbasz.

Link to post
Share on other sites
Do zamknięcia. 
 
 
 
Ps. kupiłem dt990 pro 600ohm +jakas kartę dźwiękowa  za 250 zl, jak by ktoś był zainteresowany tym tematem 
Haha serio kupiłeś wersję 600Ohm i jakaś paściowa kartę do tego która przy 600Ohm nie wypluję z siebie nawet 10mW ??
Link to post
Share on other sites
Sb x g5, jedni piszą  że za słaba,inni że ok. Zobaczymy jak przyjdą słuchawki jak nie będę zadowolony to zwrócę i będę szukać dalej lub wezmę inna wersję 80 lub 250ohm . 
Zazwyczaj piszą tak Ci którzy nie słuchali tych słuchawek na pożądanym wzmaku. Opinie z pepera to można sobie wsadzić xD tam każdy soundbar gra wyśmienicie
Link to post
Share on other sites
No nie wiem, najwyżej zwrócę lub jutro zmienię na wersje 250, chociaż coś się spodziewam że zaraz napiszesz że też będzie za słaby.
No 250 ohm zaczęły grać dopiero jak dostały prawie 1W mocy xD ale ja lubię głośniej słuchaćl
Link to post
Share on other sites
No dobra czyli jak zmienię na 250 ohm będzie dobrze czy lepiej anulować zamówienie na te słuchawki i szukać czegoś innego 
Dt to ciężkie słuchawki nawet 250 lubią masę prądu poza tym dużo ludzi marudzi że mają ostrą górę.
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, bleck55 napisał:

Dt to ciężkie słuchawki nawet 250 lubią masę prądu poza tym dużo ludzi marudzi że mają ostrą górę.

No to wracam do pytania (zamówienie anulowane) jakie słuchawki do 600zł pod gry fps/filmy, z dobra scena. Pod karte dźwiękowa w/w sb x g5. Słuchawki mogą być bez mikrofonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...