Skocz do zawartości

Podejrzanie mało fps rtx 3050 ryzen 5600h


Recommended Posts

co do wsatwki twoich fps z technical city to tylko głupie cyferki nie jednokrotnie grałem w fortnite na nvidi quadro p 4000 która kłądła takie karty jak gtx 1080

fakt że 1080 potrafiła momentami dawać 300 fps ale potrafiła sięzcinać do 25 fps co było padaczką podczas dynamicznej rozgrywki natomiast P4000 trzymała stałe 150 fps i spadki były żędu 5- 10 fps co nie wpływało na gre

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, iro71 napisał:

powiedz ile razy grałęś w tą grę fortnite

Tego ci nie powiem bo to dla mnie jest niepoliczalne - policz sobie ile razy grałeś w grę od około 3,5 roku ja nie potrafię. Wiem natomiast że grałem na laptopie z i3 i 940mx, i7 10750h i gtx 1660ti, oraz na stacjonarce z i3 4130 i gtx950, i7 4770 i gtx950 potem rx 570 4gb i wiem ile jest ustawień. Wiem nawet że syn grał na redmi note 8pro i co z tego. 

Nie piszę bzdur że na gtx 950 miałem stałe 120fps w 1440p... i tym się różnimu

Kończę ten offtop bajkopisarzu...

Link to post
Share on other sites

ok tu masz racje żle napisałem z tymi średnimi  więć było 3440 x 1440 ustawienia to 3D 67% direct 11 widzenie na epickie reszta ustawień na niskim po za ustawieniami końcowe Srednie tak powinienem napisać

proszę masz 400 fps na 3440 x 1440 żeby nie być gołosłownym

fortnite.png

Link to post
Share on other sites

Nie no nie powiecie mi, że to jest normalne. Ludzie na starszych laptopach z gorszymi duuuuzo specsami maja po 200 fps around. Odpalam CS:GO na lowest detalach na takim sprzęcie i FPS oscylują w okolicach 100 - smiech. Jeżeli chodzi o ustawienia i najbardziej przewidywalne rzeczy do ustawienia to wszystko próbowalem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...