Skocz do zawartości

Telewizor z DVB-T2, 40-43 cale do 2400zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 40rozbojnik,

Recommended Posts

Czołem Panowie i Panie. Dostałem ostatnio zadanie aby znaleźć prawie-że teściowi jakiś nowy telewizor z wbudowanym dekoderem DVB-T2. W temacie urządzeń do telewizjowania można powiedzieć, że jestem jaroszem;), także proszę o pomoc. Poniżej wymagania, jakie musi spełniać urządzenie:

 

  • wbudowany dekoder DVB-T2
  • przekątna ekranu 40-43 cale (nie większy, bo się nie zmieści w miejsce starego). Technologia, rozdzielczość - nie mam pojęcia. Ma być "dobrze";).
  • możliwość montażu na ścianie, ponieważ tam ma być zamontowany.
  • w miarę przyzwoite (głośne) wbudowane głośniki. Z pierdziawek 3-5 watowych jegomość raczej nie będzie zadowolony.
  • funkcje smart - w zasadzie zbędne, ale niewykluczone że w przyszłości jakiś jutub czy netflix będzie w robocie.
  • cena - do 2400 zł

 

Po odfiltrowaniu wyników na jutro-ertefał-agiede pokazały mi się otake wyniki: https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,przekatna-ekranu-relacje!40-cali:42-cale:43-cale,m5.bhtml

 

Taki przykładowo Samsung QLED QE43Q60AAU czy Xiaomi Mi LED TV P1 43" (L43M6-6AEU) laikowi (mnie) wydają się ok, ale nie wiem czego szukać ani na co zwracać uwagę. Stąd prośba o pomoc.

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...