Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać po P30pro? do 3000zl


Recommended Posts

Witam.

Zamierzam zamienić mojego p30pro (pada plyta glowna) na coś nowszego, ale mam taki mętlik w głowie co wybrać że szok chciałbym aby nowy tel robił zdjęcia lepsze niż p30pro i żeby bateria wytrzymywała ten jeden dzień użytkowania bo i tak co noc ładuje.  Co polecacie? 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem na ile tam się babrasz w systemie, ale o ile wszystko można w P30 wyłączyć typu asystenty Google, jakieś filmy czy muzyka Google itp itd to w takich Oppo, realme GT itp nic nie wyłączysz, użytkownik ma się męczyć ze wszystkim włączonym i basta.
Jedyna nadzieja w Samsungu i One Plus, ale ceny troszkę zaporowe.
Ostatnio docierałem Motorolę EDGE, taki sam badziew programowy...
O Xiaomi nawet nie myśl, to cofnięcie się do Nokii 3210.
Zresztą nawet w tamtych czasach miałem S35, SL35, S45 Siemensa...





Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W samsungu też nie wyłączysz. Xiaomi nie odbiega od Oppo, Relam itd. Ma w flagowcach lepsze aparaty i tyle. Szczerze to GT odstaje od słabszego 11T na mediateku, który bardziej konkurencją dla GT ME (szajs), a Reno 6 Pro od Mi11.

Motorola ma zero wsparcia u jakiegoś Orange czy Plusa.  One Plus na bakier z Orange i ciekawe cenowo modele (8T) mają pewne braki w bandach 5g lub jak 9 uległy kastracji z OiS.

Kupować w Polsce smartfon poniżej 3k to kurcze lawirowanie między poważnymi kompromisami. Ostatnio nawet pow. 3l...

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

one plus 9 pro robi dużo gorsze zdjecia/filmy od s20/21 ultra? 

jak patrzyłem na test z konkurencją to nieźle wypada, sam obecnie teraz uzywam kilka ladnych lat op6
sam juz nie wiem co wybrac w przedziale około 3000zl, zalezy mi chyba najbardziej wlasnie na zdjeciach, więc cenowo op9 pro dobrze wyglada

Edytowane przez piccolo666
Link to post
Share on other sites

Lepiej weź do ręki OP i sprawdź, bo w testach 7t Pro też miał robić nieźle zdjęcia, a w praktyce jest przepaść pomiędzy nim a leciwym Galaxy S8.

 

OP ma problemy z oświetleniem, ostrością i masą innych drobiazgów. Do przeglądania zdjęć na telefonie jest poprawnie, ale odpalisz na większym monitorze albo powiekszysz na ekranie i robi się masakra. Niby OP 9 ma lepszą optykę i coś tam poprawili, ale do Samsungów nie ma nawet startu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...