Skocz do zawartości

Głośniki komputerowe do 150 zł.


Recommended Posts

Używki t20. Ale mogą być potencjometry zajechane. Ja bym kupił satelitki logitech od zestawu  z5500 5.1, do tego mały wzmacniacz chinolek ,wsadził w jeden głośnik,  trochę lutowania , drutowania i gotowe. W 150 się zmieścisz. Nawet jedna kolumienkę można zrobić. Wzmacniacz możesz zasilać z usb. Ja dziecku tak zrobiłem kolumienkę Monacor 30-40w. Do Skype nic lepszego nie znajdziesz. 

Edytowane przez bob
Link to post
Share on other sites

Może coś takiego https://allegro.pl/oferta/glosniki-genius-2-0-sp-hf800a-20w-drewno-11059519590?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_komputery_pla_ss_ps&ev_adgr=komputery_ps&ev_campaign_id=14539085703&gclid=CjwKCAiAs92MBhAXEiwAXTi256mCAox009Pz6DwNkaHzl8k8ewnlwnXynrvboMI4suLxOyF7diuX3hoCq9AQAvD_BwE

 

Ciężko coś polecić w takiej kwocie .

Mam w domu logitechy z200 , to w razie czego nawet nie próbuj tego kupować . Szkoda kasy ,  chyba  żeby kosztowały połowę .

 

Są jeszcze jakieś sveny , ale tego na uszy nie słyszałem , ani w ręku nie trzymałem .

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Wzmacniacz taki mam PAM8403 Mini 5V karta do cyfrowego wzmacniacza mocy z przełącznik z potencjometrem może zasilać USB|Amplifier| - AliExpress

 

A kolumnę jedną taką EUL-30/SW - 100 V - Monacor Polska Sp. z o.o. Kiedyś na bazarku za grosze kupiłem 2 sztuki, ale w jednej głośnik wysokotonowy jest uszkodzony. kolumna jest dwudrożna, gra nawet całkiem całkiem. Nie to co pierdziawki plastikowe. Kolumienka dobry kilogram waży.  Kiedys miałem Creative T20 i Monacor z chińskim wzmacniaczem lepie gra od Creativów za 400 PLN czy ile one tam teraz kosztują.  Całość ze 30 PLN kosztowała.

 

Dziś bym na takie coś polował Głośniki Logitech Z-5500D Satelity | Wrocław | Kup teraz na Allegro Lokalnie + mały wzmacniacz chinolek

Edytowane przez bob
Link to post
Share on other sites

Przecież od tych Creativow nie jest trudno lepiej zagrać. Jakaś dziwna legenda narosła na T20 czy T40, a to nie są żadne cuda.

Nie bawiłbym się w takie lepienie, bo szkoda czasu na to, poza tym nie każdy ma możliwość i potrzebne narzędzia.

Link to post
Share on other sites

No właśnie dlatego lepilem. T20 ze 3-4 stówki kosztuja. Sprawne używki za 150 mozna kupić ale nie więcej. Ta opcja wyżej też nie jest zła. Na targu albo olx też można znaleźć jakieś kolumienki albo miniwieze i od niej wziąć same glosniki. A wzmacniacze na Ali są różne. Takie za 2 dolary i takie za 20 z pilotem,  bluetoothem i korektorem graficznym. Ten za dwa dolary działa przy zasilaniu z usb, nie trzeba dodatkowych kabli na zasilacz . To też jakas tam zaleta. Do Skype i grania w robloxa mi się sprawdza. Miałem t20 i to co ulepiłem gra lepiej moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...