Skocz do zawartości

Smartphone do 500-600zł z systemem Android


Recommended Posts

galaxy ace nie obsługuje flasha

 

? a może np. wystarczy ściągnąć skyfire i włączyć w opcjach obsługe flasha ? <facepalm> ace jest lepszy od 551 więc dlaczego miałby tego flasza nie obsługiwać mimo że ja oglądam filmy na youtube? a nawet jak faktycznie nie obsługuje, to jest specjalna aplikacja pre-instalowana na samym telefonie na której normalnie da się oglądać nawet bez flasha.

 

a muzykę/zdjęcia/filmy oczywiście możesz mieć na karcie.

 

jak już kupisz i nie będziesz czegoś wiedział to zawsze możesz do mnie napisać na PW albo na każdym forum androidowym znajdziesz odpowiedź :)

 

btw. samsung apps to g*wno. obsługuje tylko badę, więc nawet tam nie zaglądaj. Jak będziesz miał telefon, wykup pakiet/załóż wifi w domu + konto na android market i nic więcej nie potrzeba. dobrze jest też założyć konto na gmail i wtedy kontakty automatycznie będą synchronizowane więc jak zrobisz jakiegoś reseta czy coś to nie musisz się martwić o zasoby w telefonie ;) wgl to napisz na PW to jeszcze parę fajnych patentów opiszę odnośnie androida.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

aplikacje, gry możesz w androidzie 2.2 w zwyż instalować z karty pamięci, czyli ściągasz grę z neta i wgrywasz ją na kartę, po czym instalujesz ją na telefonie,

 

Czyli do gier nie potrzeba root'a ? :o O jeszcze lepiej.

 

Co do flasha to jest przecież aplikacja do youtube. ^^

Co do Galaxy S. Trochę wykracza ponad budżet, a poza tym... z Anglii ? Nie dzięki :P

 

Chyba wiem już wszystko. Dzięki! 8)

 

Tak patrze i patrze, i ten Ace jest najtaniej po 670 :sciana:http://allegro.pl/nowy-samsung-s5830-galaxy-ace-bez-sim-loka-ruda-sl-i1725743961.html

 

Nie wiem czy nie lepiej dopłacić do HTC Desire http://allegro.pl/htc-desire-a8181-jak-nowy-bez-simlock-slask-i1720487623.html

 

Lepszy ekran, rozdzielczość podzespoły.

 

1. Opłaca się?

2. Jakiego on ma androida ?

3. Ma flash w przeglądarce ?

4.Czy ma Swype ?

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Stary Desire ma obecnie Androida w wersji 2.2 Froyo, jednak w najbliższym czasie wyjdzie aktualizacja do 2.3 Gingerbread.

 

Jesteś pewien, słyszałem, że u polskich operatorów, a tych telefonów jest dużo wersja androida to 2.1

 

Tak, poczytałem co nieco i jest lepszy od Ace. Swype się doinstaluje.

 

Niestety nigdzie nie umiem znaleźć jakie Desire ma Androida. Wie ktoś ?

 

Ja również się zastanawiam nad tymi 2. Napewno też nie jeden. Możesz coś więcej napisać? Bardzo bym cię prosił. Pozd.
Link to post
Share on other sites

Jesteś pewien, słyszałem, że u polskich operatorów, a tych telefonów jest dużo wersja androida to 2.1

 

W wersjach z Playa/Ery a więc nie brandowanych jest na pewno 2.2 (w Plusie na 99% też). Jedynie Orange stanowi niewiadomą.
Link to post
Share on other sites

Ja również się zastanawiam nad tymi 2. Napewno też nie jeden. Możesz coś więcej napisać? Bardzo bym cię prosił. Pozd.

 

Co mam napisać ? :P

Różnice pomiędzy tymi telefonami ? Desire ma większy ekran o 0.2cala, ekran AMOLED a nie tft, lepszy procesor, więcej RAM'u.

Edytowane przez Pitrek7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...