Skocz do zawartości

Komputer i5-9600K Asrock B360M Pro 4 32gb ram ssd m2 adata pro


Recommended Posts

Mam na sprzedaż bardzo fajną bazę pc, do wrzucenia tylko karta graficzna. Dokładna specyfikacja poniżej:

Procesor Intel i5-9600K + chłodzenie SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
Płyta główna ASRock B360M Pro4
Pamięć RAM DDR4 HyperX 2x16GB (32GB) 2666MHz HyperX FURY Black CL16
Dysk M.2. ADATA XPG SX6000 Lite 256GB na system
Dysk M.2. ADATA XPG SX6000 Pro 512GB na dane
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W
Obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG

Komputer używany od roku do pracy, sporadycznie gaming. Ktoś kto siedzi w podzespołach komputerowych wie że są one dobrane bardzo ładnie i że to górna półka.

Cena 2250zł. Alledrogo: https://allegro.pl/oferta/i5-9600k-asrock-b360m-pro-4-32gb-ram-ssd-m2-adata-11245033321

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, mati23 napisał:

Ktoś kto siedzi w podzespołach komputerowych wie że są one dobrane bardzo ładnie i że to górna półka.

Śmiem polemizować.

9600k z możliwością OC na płycie B360 bez możliwości OC - co tu jest ładnie dobrane???

Chiński zasilacz Vero L2 na platformie SAMA - plus tylko taki że to nie czarna lista - mocno budżetowa konstrukcja bez dc-dc - to wg ciebie górna półka???

Podobnie obudowa - budżetowa chińszczyzna a nie górna półka.

Ram 2666 bo płyta na więcej nie pozwalała

 

Wg mnie podzespoły dobrane do twoich potrzeb w momencie zakupu wysoko taktowany cpu z integrą i 32gb ramu kojarzy mi sie z obróbką fotografii w jakimś photoshopie/lightroomie

 

Nie obrażaj ludzi którzy się znają na podzespołach...

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, olo163 napisał:

Śmiem polemizować.

9600k z możliwością OC na płycie B360 bez możliwości OC - co tu jest ładnie dobrane???

Chiński zasilacz Vero L2 na platformie SAMA - plus tylko taki że to nie czarna lista - mocno budżetowa konstrukcja bez dc-dc - to wg ciebie górna półka???

Podobnie obudowa - budżetowa chińszczyzna a nie górna półka.

Ram 2666 bo płyta na więcej nie pozwalała

 

Wg mnie podzespoły dobrane do twoich potrzeb w momencie zakupu wysoko taktowany cpu z integrą i 32gb ramu kojarzy mi sie z obróbką fotografii w jakimś photoshopie/lightroomie

 

Nie obrażaj ludzi którzy się znają na podzespołach...

 

 

Wybacz, opis został z poprzedniego ogłoszenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...